Kręgielnia dysponuje czternastoma torami do gry, wśród nich są tory wyposażone w bandy ułatwiające grę dzieciom. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. Kręgielnie MK Bowling to jedn
Opis miejsca

Kręgielnia dysponuje czternastoma torami do gry, wśród nich są tory wyposażone w bandy ułatwiające grę dzieciom. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. Kręgielnie MK Bowling to jedne z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w profesjonalny sprzęt. Na torach czeka na Państwa zawsze miła i fachowa obsługa oferująca instruktaż oraz pomoc.
Na antresoli w Kręgielni znajduje się sala bilardowa wyposażona w 17 stołów bilardowych, w tym 4 duże stoły oraz stół do snookera, oddzielony od reszty sali. Mają Państwo możliwość zarezerwowania tzw. vip room'u, czyli godzinę gry na stole do snookera oraz 3 loże obok stołu.
Champions Club w Kręgielni MK Bowling jest lokalem, który wyraźnie odróżnia się nowoczesnym stylem.jest idealnym miejscem na organizację bankietów, spotkań towarzyskich lub biznesowych, nawet do 300 osób, do tego w samym centrum miasta. Jest wyposażony multimedialnie w telebimy, telewizory, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, oraz scenę przygotowaną pod koncerty i występy zespołów tanecznych. W Champions Club znajdziecie Państwo również 3 eleganckie stoły bilardowe (dziewiątki).

Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 00:00
Wtorek: 10:00 - 00:00
Środa: 10:00 - 00:00
Czwartek: 10:00 - 02:00
Piątek: 10:00 - 04:00
Sobota: 10:00 - 04:00
Niedziela: 10:00 - 00:00