targi inne

Kulinarny pojedynek mistrzów i jarmark kulinarny

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
CH Turzyn
Kiedy?
Sobota, 20.05.2017
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 20.05.2017
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W najbliższą sobotę, 20 maja, Galeria Handlowa Turzyn zmieni się w prawdziwą arenę kulinarnych zmagań. Do Szczecina zawitają gwiazdy kulinarnych programów telewizyjnych, by na oczach odwiedzających zawalczyć o tytuł Mistrza Kuchni. W ramach wydarzenia przewidziano także konkurs z nagrodami oraz atrakcje dla najmłodszych. Między 19 a 21 maja na klientów galerii czekać będzie Jarmark Kulinarny.
Mateusz Gessler, Grzegorz Bien i Mateusz Truszkiewicz – juror oraz uczestnicy programów kulinarnych „Masterchef” oraz „Masterchef Junior” już 20 maja przeprowadzą pokaz kulinarny dla gości Galerii Handlowej Turzyn. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie finał konkursu Pojedynek Mistrzów, w którym udział mogą wziąć również mieszkańcy Szczecina i okolic. Spośród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe zamieszczone na profilu galerii na Facebooku, zwycięskie trzy dołączą do wybranej drużyny i przystąpią do wspólnego gotowania. Do wygrania sprzęt kulinarny oraz książki Mateusza Truszkiewicza.

Nie zabraknie także wydarzeń dedykowanych najmłodszym. Dzieci – wspólnie z rodzicami – będą mogły wziąć udział w warsztatach kulinarnych, podczas których przygotują zdrowe szaszłyki owocowo-warzywne. Klienci galerii, którzy zrobią w tym dniu zakupy za kwotę min. 50 złotych, będą mogli odebrać dziecięcy fartuch szefa kuchni – idealny gadżet dla małych pasjonatów gotowania.

Pojedynek Mistrzów Kuchni z udziałem telewizyjnych gwiazd odbędzie się w sobotę, 20 maja w godzinach 11:00 – 18:00. W dniach 19-21 maja na terenie Galerii zostanie zorganizowany również Jarmark Kulinarny, na którym dostępne będą produkty regionalne oraz tradycyjne przysmaki.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.galeria-turzyn.pl oraz na profilu Turzyna na Facebooku.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję