koncerty spotkania

Konrad Pawicki & Band. Premiera płyty "Jeszcze raz"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 05.03.2021
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Przed nami oficjalna premiera naszego najnowszego albumu, wydanego przez Jimmy Jazz Records dzięki Stypendium Twórczemu Miasta Szczecin!

 

Zapraszamy tych, którzy nas znają i lubią. Dla Was ta płyta może być sporą niespodzianką! A wszyscy, którzy chcieliby poznać nas i naszą nową muzykę, będą mieli taką okazję, odwiedzając księgarnię FiKa! Miejsce być może nietypowe, jeśli chodzi o tego rodzaju wydarzenia, ale ze wspaniałą atmosferą. Niewielka przestrzeń i warunki techniczne pozwolą nam na zrealizowanie tylko bardzo malutkiego koncertu. Ale za to będziecie mieli niepowtarzalną okazję obcować z artystami grającymi z pełnego playbacku. Będzie okazja, żeby kupić płytę, otrzymać dedykacje i autografy i po prostu porozmawiać.

* W związku z pandemią COVID-19 wywołaną przez wirusa SARS-CoV-2 przypominamy o obowiązującym dystansie społecznym oraz o noszeniu maseczek.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/441014693684578

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję