koncerty

KONCERT NAJPIĘKNIEJSZYCH BALLAD WYSP BRYTYJSKICH

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Dom Kultury Klub Skolwin, ul. Stołczyńska 163
Kiedy?
Niedziela, 18.10.2020
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Dom Kultury Klub Skolwin (ul. Stołczyńska 163) w niedzielę, 18 października, zaprasza na wyjątkowy „Koncert najpiękniejszych ballad Wysp Brytyjskich” w wykonaniu Michała Zatora i Adama Jakubowskiego.

 

Podczas koncertu panowie zaprezentują zestaw najpiękniejszych ballad pochodzących z Wysp Brytyjskich, tych dawnych oraz tych współczesnych. Oryginalne instrumentarium, Harfa Irlandzka oraz Irlandzkie Flety wprowadzą słuchaczy w nowy, fantastyczny wymiar muzyki, z którym rzadko kto miał szansę wcześniej się spotkać.

Adam Jakubowski – gitarzysta-akompaniator od niemal dekady związany ze sceną folku celtyckiego w Polsce, grę w tradycyjnym irlandzkim strojeniu gitary wynosi na kolejny poziom, czerpiąc z rockowej rytmiki oraz zabiegów właściwych muzyce filmowej. Flecista grający na irlandzkich low i tin whistlach muzykę celtycką oraz skandynawską.

Michał Zator – najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. Wielokrotnie zapraszany do współpracy przez polskie filharmonie. Półfinalista piątej edycji programu „Mam Talent”. Stypendysta Marszałka Wielkopolski. Współtworzy duet min. z Natalią Niemen. W swoim repertuarze posiada kompozycje klasyczne i autorskie W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie otrzymane na Akademii Muzycznej w Poznaniu, która ukończył z wyróżnieniem.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania pół godziny przed koncertem.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/337080337356551/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję