koncerty

Koncert Kapitan Stereo & Oil Stains

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 31.01.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
Stara Piekarnia zaprasza na koncert zespołów Kapitan Stereo & Oil Stains.


Oil Stains

Zespół Oil Stains to pomorskie power duo, działające od 2013 roku. Swoją muzykę określają jako root rock. Dynamiczne i potężne brzmienie grupy jest osadzone w stylistyce korzennego rocka i bluesa. Fani rockowych brzmień takich jak Led Zeppelin, Mountain czy Black Sabbath, jak i miłośnicy repety spod znaku wczesnych The Black Keys znajdą w ich muzyce wspólny mianownik.

Oil Stains mają na koncie ponad 100 występów w klubach, na zlotach, w 2016 roku grali na Przystanku Woodstock. W 2015 roku wydali płytę "Here comes my train", zawierającą 11 autorskich kompozycji. W najbliższych dniach ukaże się kolejna.

Kapitan Stereo

Kapitan Stereo to zespół po którego koncercie Izabela Trojanowska dzwoniła do Janka Borysewicza mówiąc że rock ‘n’ roll wciąż żyje. Kapitan Stereo to zespół któremu Siczka z KSU powiedział że dobrze że nie grają punka, bo rzyga już punkowymi kapelami na koncertach. Kapitan Stereo to zespół któremu Grzegorz Skawiński pogratulował grania na raz i umożliwił zwycięstwo w Hard Rock Rising 2017. Kapitan Stereo to zespół który został wyrzucony z bluesowego przeglądu. Kapitan Stereo to zespół któremu dach się urwał z busa w trasie. Kapitan Stereo to zespół który po koncercie zamiast po piwie dostaje całą kratę. Kapitan Stereo to zespół który powstał w 2013 roku i od tego czasu krzewi rock ‘n’ roll wśród słuchaczy młodego pokolenia. Kapitan Stereo to zespół którego nie można przegapić.

FB: https://www.facebook.com/events/1484280528387780/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję