koncerty

Koncert Julity Kożuszek "Powróćmy jak za dawnych lat..."

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 25.01.2019
O której godzinie?
18:00
Za ile?
25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Stara Rzeźnia zaprasza na koncert aktorki znanej ze scen stołecznych - Julity Kożuszek. Podczas koncertu "Powróćmy jak za dawnych lat" usłyszymy piosenki czasu międzywojennego, czyli m.in. "Już nie zapomnisz mnie", "Na pierwszy znak" czy "Miłość Ci wszystko wybaczy...". Bilety na koncert dostępne są w Kubryku Literackim oraz na stronie bilety.fm.

Już 25 stycznia o godzinie 18.00 do Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia powróci Julita Kożuszek. Aktorka, piosenkarka, artystka znana z niecodziennych interpretacji piosenek wielkich, polskich muzycznych sław. Goście Starej Rzeźni mogą pamiętać występy Julity Kożuszek, podczas którego prezentowała standardy piosenki aktorskiej lub gdy interpretowała hity napisane przez Agnieszkę Osiecką. Teraz aktorka zaprasza nas w jeszcze dalszą podróż w czasie. Do klasycznych, dostojnych i eleganckich lat 20. i 30. Usłyszymy wiele niezapomnianych melodii, a wszystko to okraszone zostanie dużą dawką humoru. Bilety do nabycia w Kubryku Literackim i na stronie bilety.fm.

Julita Kożuszek to popularna aktorka teatralna związana ze stołecznymi scenami, ale i regularnie występująca w Szczecinie. 25 stycznia artystka zabierze Państwa w sentymentalną podróż, gdzie poprzez słowo i cudowne melodie zapomnicie Państwo o trudach dnia codziennego i na nowo uwierzycie w siłę miłości. Będzie to wieczór w stylu retro, o czym świadczyć będzie wystrój Starej Rzeźni oraz strój wykonawczyni, która dosłownie przeniesie się w lata międzywojenne.

Jakie utwory usłyszymy podczas koncertu? Wspaniałe kompozycje z repertuary Hanki Ordonówny, czyli „Miłość Ci wszystko wybaczy…” czy “Na pierwszy znak” oraz inne utwory jak  “Nikt tylko Ty” czy „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Zanucimy także takie klasyki jak: „Już nie zapomnisz mnie” czy „Piosenka Ci nie da zapomnieć” – z pewnością będzie to więc wieczór niezapomniany.

Zapraszamy na koncert „Powróćmy jak za dawnych lat – koncert piosenek z lat 20. i 30.” w wykonaniu Julity Kożuszek. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18.00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję