koncerty

Koncert Bird Of Either & ./noise

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Kinoteatr Pod Złotym Leszczem, ul. Wielkopolska 27
Kiedy?
Piątek, 19.05.2017
O której godzinie?
19:30
Za ile?
15 zł
Opis wydarzenia
Pod Złotym Leszczem będzie dział się spektakl dźwięków przeciągłych. Oficyna wypełni się wodami płynącymi z dwóch rzek muzyki, a na powierzchni powstałego jeziora będzie można spokojnie podryfować na powierzchni lub zanurkować i podziwiać zderzenia nurtów.
./noise
Solowy elektroniczny projekt Karola Firmanty, który tworzy muzykę także w ramach jazz-rockowego zespołu Ułani Kapitalizmu, post-rockowego Existera oraz w ramach net art'owego projektu LEN IS TWO. Kompozycje ./noise oscylują wokół różnych gatunków elektronicznych, czerpiąc garściami z nurtów synthwave, drone i wielu innych.

http://noise-shoegaze.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/dot_slash_noise

Bird Of Either
Instrumentalny projekt inwokujący utwory z pogranicza ambient/noise. Lepiąc w jedną kulę pomysły powstałe w międzyczasie oklepywania materiału swoich pozostałych zespołów, Henesh, Kutz i Petyr stworzyli własną planetę, na której sprawdzają, czy można siłą dźwięku zmieniać pogodę.

Pod Złotym Leszczem, Wielkopolska 27, Szczecin
bramka 19:00, start 19:30
wstęp 15 zł

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję