spektakle i opery stand-up i kabarety

Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi

fot. materiały prasowe

Gdzie?
KRZYWY GRYF, ul. Kolumba 5
Kiedy?
Piątek, 25.02.2022
O której godzinie?
19:00
Za ile?
20 zł wcześniejsza rezerwacja, 30 zł w dniu wydarzenia
Opis wydarzenia
Już w najbliższy piątek, 25 lutego 2022, Centrum Kultury Krzywy Gryf oraz Teatr Współczesny w Szczecinie zapraszają na spektakl muzyczny "Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi".

 

Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi - autoironiczny stand up/koncert/szoł stworzony przez aktorkę i perkusistę. Wcielają się w rolę niespełnionych artystów z wielkimi ambicjami, czyli pozostają sobą. Maria i Kuba oddadzą wszystko za odrobinę Waszego uwielbienia. Po paru latach spędzonych w piwnicy, gdzie pracowali nad nowym materiałem muzycznym i marzyli o spotkaniu z publicznością, wychodzą na świat, by olśnić go swoimi hitami. Brzmią dziwnie znajomo. Może to pierwszy, a może ostatni koncert w ich życiu. Afirmacyjne szoł nieporadności wykonane ze skandalicznym brakiem obciachu! Maria i Kuba na co dzień kryją się po salach Teatru Współczesnego, tym razem zagoszczą na wielkiej scenie Centrum Kultury Krzywy Gryf.

Występują: Maria Dąbrowska (aktorka Teatru Współczesnego w Szczecinie) oraz Kuba Fiszer (szczeciński perkusista m.in. Big Fat Mama, Chorzy, Chango)

Współpraca dramaturgiczna: Jakub Skrzywanek

Kierownictwo muzyczne: Piotr Klimek

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję