Kluby i dyskoteki

KOSMOS

Czy teraz otwarte?
NIE
OPIS LOKALU

Budynek Kina Kosmos po latach wraca do mieszkańców. Od października 2019 w holu Kosmosu odbywać się będą różnorodne wydarzenia kulturalne.

Multifunkcjonalność głównej sali umożliwi działanie siedem dni w tygodniu. Tutaj będą się odbywały wydarzenia kabaretowe, przedstawienia oraz koncerty rozmaitych grup muzycznych, a także konferencje i spotkania.

Gdzie?
al. Wojska Polskiego 8
Strona WWW
Adres e-mail
kontakt@koncerty.szczecin.pl
Godziny otwarcia
Komentarze
~Kama
11.06.2021 20:46

Mieszkam obok i nie widzę przyjemności w słuchaniu co weekend głośnej muzyki kiedy odpoczywam po pracy. Zastanawiam się kto wydał zezwolenie na koncerty w środku miasta. Może Panu urzedasowi też postawię głośnik pod oknem z heyv metalem jak tydzień temu w sobotę. Jest gorąco otwieram okno i własnych myśli nie słyszę

~Ada
05.09.2021 17:26

Mieszkanie jest parę metrów od Kosmosu i udręka nie do zniesienia. Tzw. koncerty na zewnątrz najczęściej od 20 do 22 mój budynek się cały trzęsie, o odpoczynku można zapomnieć. Dlaczego te imprezy nie odbywają się w budynku Kosmosu?? Odpowiedź: bo w środku ruina, a remont był tylko na zewnątrz. PS. Dzisiaj niedziela a od 13 znowu coś. Potem koncert 20-22. MIESZKAŃCY OKOLICZNYCH DOMÓW MAJĄ DOŚĆ!!!

~Ada
13.11.2021 00:14

Dzisiaj misio szalał ponad 3 godziny do 2330. Głowa mi pęka od potwornego hałasu w mieszkaniu nie mogę oglądać telewizji czytać spać. I tak jest w każdy weekend, a tym tygodni nawet 3 imprezy.!!! NOSZE

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję