Już w połowie października pod hasłem „Tu chcesz pracować!” odbędą się Targi Pracodawców. Na miejscu będzie można zapoznać się z setkami ofert zatrudnienia nie tylko w Szczecinie, ale i regionie. To świetna okazja dla wszystkich poszukujących nowej pracy.

Targi Pracodawców organizowane przez Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego skierowane są do pracodawców poszukujących odpowiedzialnych pracowników oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców Pomorza Zachodniego. Tegoroczna edycja odbędzie się w środę, 16 października. Wydarzenie zaplanowano w godz. 10:00 – 16:00 w szczecińskim Hotelu Novotel zlokalizowanym przy ul. 3 Maja 31.

Podczas targów pracodawcy będą szukać nie tylko specjalistów z doświadczeniem, ale również osób chętnych do przyuczenia, odbycia praktyk lub stażu.

– To oznacza, że na targi może przyjść każdy! – zaznacza Agnieszka Stańczyk ze Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego. – To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym czasie i miejscu przedstawicieli różnych firm oraz porozmawiania z nimi na temat możliwości zatrudnienia, a nawet bezpośredniego aplikowania na wybrane stanowisko. Dla większego komfortu zostanie udostępniony pokój spotkań na tzw. szybkie rekrutacje. Warto zabrać ze sobą kilka (a nawet kilkanaście) egzemplarzy CV! – zachęca.

Jak przekonują organizatorzy, w targach wezmą udział najlepsi zachodniopomorscy pracodawcy. Do tej pory swój udział potwierdziły takie firmy jak, np.: LM Wind Power, Radiometer, DGS, Fiege, Noratel, Wilhelmsen, Kalmar, RSM, Netto, Momox, NSG Group, Majorel. Z pełną listą wystawców można zapoznać się tutaj

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Targi Pracodawców patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz oraz Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek.

Więcej informacji na stronie www.targipracodawcow.pl.