Najbliższa odsłona Szczecińskiego Bazaru Smakoszy przyciągnie nie tylko ekoproduktami i fantastyczną atmosferą. W niedzielę, 11 czerwca, będzie okazja zdobyć autograf Marka Stelara.

To nie lada gratka dla ceniących sobie spotkania z pisarzami. Już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca, podczas Szczecińskiego Bazaru Smakoszy będzie można nie tylko zapełnić torby świetnej jakości ekoproduktami, ale i spotkać się z literaturą. Na gości odwiedzających OFF Marinę w godz. 12:00-13:00 czekać będzie Marek Stelar – ceniony szczeciński autor kryminałów. To okazja, by zgarnąć autograf i porozmawiać o najbliższych planach. Najwierniejsi fani będą mogli osobiście pogratulować mu otrzymania Nagrody Wielkiego Kalibru 2023 za książkę „Krzywda”.

Jak zapowiadają organizatorzy, w OFF Marinie pojawi się także kilka stanowisk z ciekawymi książkowymi propozycjami dla dzieci i dorosłych. Będzie Monika Szymanik z księgarni Kamienica w Lesie, Wydawnictwo Triglav państwa Górewiczów, Marek Defee z „OFF Berlin. Przewodnikiem alternatywnym” oraz wydawnictwo Natuli specjalizujące się w literaturze dziecięcej.

Szczeciński Bazar Smakoszy zaprasza w niedzielę, 11 czerwca, w godz. 10:00-14:00. Organizatorzy proszą o parkowanie na parkingu strzeżonym naprzeciwko obiektu lub na terenie OFF Mariny. Wjazd szarą bramą od ul. Klemensiewicza. Wstęp bezpłatny.