„Julia Marcell to zdecydowanie jedna z najciekawszych nowych indywidualności w naszej muzyce rockowej. Naszej czyli europejskiej, bo ta kompozytorka ma naprawdę duże szanse by swą muzyką zainteresować nie tylko lokalnych odbiorców” tak pisaliśmy w naszej relacji z występu tej wokalistki we Free Blues Clubie 19 listopada 2010 roku.

Dokładnie po dwóch latach od tej daty  Julia znów przyjedzie do Szczecina i tym razem zagra i zaśpiewa wraz ze swym zespołem w klubie Lulu.

Debiutancki album tej wokalistki i kompozytorki ("It Might Like You") został  bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków i słuchaczy. Także występy promujące go były sukcesem. Podczas jej występów można było usłyszeć również obce kompozycje takie jak np. ”Seven Nation Army” White Stripes czy „Running Up That Hill" Kate Bush i zapewne podobnych atrakcji możemy się spodziewać także podczas najbliższej wizyty artystki w naszym mieście.

Oczywiście przede wszystkim jednak usłyszymy utwory z jej drugiego albumu „June” (wydanego w ubiegłym roku), łącznie z takimi numerami jak  zapowiadająca go „Matrioszka” czy bardzo melodyjny „CTRL”. Materiał z tej płyty był prezentowany m.in. na tak prestiżowych festiwalach jak tegoroczny gdyński Opener czy krakowski Unsound.

Bilety na szczeciński  występ jeszcze są dostępne. Nasz portal  jest patronem medialnym tego wydarzenia.