Czy istnieje przepis na biznesowy sukces? Czy do spełnienia marzenia o własnej, innowacyjnej firmie wystarczy dobry pomysł? Posłuchaj, co mają do powiedzenia osobowości z dużym zawodowym dorobkiem, cennymi umiejętnościami i ogromną wiedzą. Im się udało! Goście zbliżającej się regionalnej konferencji smartUP ! High Tide 25 października 2023 r. w Szczecinie podzielą się swoimi doświadczeniami, ale i podpowiedzą, jak finansować pomysły, by móc liczyć na szybki wzrost. Na wydarzenie zaprasza Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wraz z partnerami. Można jeszcze zdobyć bezpłatną wejściówkę na wydarzenie.

Trwa rejestracja https://smartup.wzp.pl

Przed nami druga w tym roku i co warte podkreślenia ciesząca się sporym zainteresowaniem konferencja smartUP. Wydarzenie z tego cyklu ma służyć wymianie wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami regionalnego systemu innowacji, a także środowiska startupowego. Jest okazją do nawiązania nowych kontaktów. Służy też propagowaniu wiedzy na temat nowatorskich pomysłów i technologii oraz aktualnych trendów i zachodzących procesów gospodarczych. Program konferencji obejmuje wystąpienia i prezentacje osób rozpoznawalnych w Polsce i regionie.

– Często słyszymy, że innowacje to przyszłość, że to droga do szybkiego i jednocześnie zrównoważonego rozwoju. Właśnie na tej drodze Pomorze Zachodnie już jest! Innowacje to nasza teraźniejszość. Tworzą ją innowacyjne technologie, nowoczesne firmy, kreatywni ludzie. Przedsiębiorcy i naukowcy. Jednym z kół zamachowych regionalnej gospodarki są prężnie rozwijające się startupy. Chcemy się nimi pochwalić! I zachęcić innych do naśladowania. Zainspirować, podpowiedzieć, dodać odwagi, pokazując tych, którzy już osiągnęli sukces. Konferencja SmartUp! High Tide Szczecin 2023 jest organizowana przede wszystkim dla tych, którzy zastanawiają się, od czego zacząć? Którzy potrzebują dobrych przykładów i wsparcia – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. 

W wydarzeniu z cyklu smartUP biorą udział przedstawiciele regionalnego środowiska biznesowego, naukowego i instytucjonalnego oraz zaproszeni goście. Podczas tej edycji wystąpią: Agnieszka i Mikołaj Gabryelowie (założyciele firmy PartyDeco), Maciej Balsewicz (założyciel bValue Fund), Karol Chmielewski (współzałożyciel i CEO Piesotto), Michał Jerzy Lew (współwłaściciel MILKIES S.A. zajmującej się międzynarodową sprzedażą biżuterii sentymentalnej), Tomasz Plata (co-founder, a także wiceprezes Autenti – europejskiej platformy do podpisywania dokumentów online i cyfrowej identyfikacji), prof. ZPSB Justyna Osuch-Mallett (Rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – Akademii Nauk Stosowanych, pierwszej i najstarszej niepublicznej uczelni na Pomorzu Zachodnim), Tomasz Łasecki (partner zarządzający funduszu Venture Capital POMERANGELS, Maciej Skarul (partner w funduszu ff Venture Capital), Daria Prochenka (prezeska zarządu i założycielka firmy Clochee.), Marcin P. Kowalik (przedsiębiorca i inwestor, Black PearlsVC), Konrad Cioch (Chief Business Development Officer
Członek zarządu Aerobits Sp z o.o.). Dodatkowe informacje: https://smartup.wzp.pl/prelegenci/

Gościem specjalnym październikowego wydarzenia został Łukasz Kadziewicz, utytułowany siatkarz, biznesmen, restaurator oraz dziennikarz Onet Sport i Przeglądu Sportowego. 

Z udziałem zaproszonych gości zaplanowano cztery debaty: Rozwijać czy skalować biznes? Skalowanie biznesu vs potrzeby finansowe – jak finansować szybki wzrost, Wyzwania HR i talenty w startupach, Jak sprawić by klienci Cię kochali?. Oprócz dyskusji będzie też czas na networking.

Organizatorem konferencji jest: Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Partnerami wydarzenia zostali: POMERANGELS ASI Spółka Akcyjna, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Miasto Szczecin, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Technopark Pomerania, Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej, Uniwersytecki Zespół Wsparcia i Rozwoju (Uniwersytet Szczeciński), Fundacja Biznes Innowacje Networking oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości. 

Konferencja odbywa się w ramach projektu „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką”, finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 

Więcej informacji o konferencji, prelegentach i prelegentach, rejestracja: https://smartup.wzp.pl/ 

Forum Innowacji. Konferencja smartUp! Hight Tide. Szczecin 2023

Środa, 25 października 2023 r.

Godz. 8.30 – 15.00

Sala dawnego kina „Delfin”, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Szczecin, ul. Piłsudskiego 40

Rejestracja: https://smartup.wzp.pl