Wodospad ognia, wyrzutnie confetti, specjalna gra świateł i brazylijskie tancerki na scenie urozmaicą sobotnią imprezę w klubie Lulu. Gościem specjalnym będzie legenda muzyki house – Tom Novy.

Przeboje tego niemieckiego artysty słyszał chyba każdy. „Superstar”, „Your Body”, „Take it” czy „Nov on Never” to tylko niektóre z hitów, które rozpalają klubowiczów na całym świecie.

Swój pierwszy singiel Tom Novy wydał 21 lat temu. W Niemczech kawałek ten, zatytułowany „I House You”, stał się dużym przebojem. Niespełna rok później międzynarodowe uznanie zdobyła produkcja "Superstar". Następnym sukcesem okazał się utwór „I Rock”, który przez ponad 10 tygodni utrzymywał się w czołówkach amerykańskich i europejskich list przebojów.

Tom Novy jako pierwszy niemiecki didżej miksował dla Ministry Of Sound. Od kilku lat jest też rezydentem klubu Space na Ibizie, do tego artysta współpracował m.in. z takimi legendami jak Sander Kleinenberg, Jimmy Somerville czy Eric Morillo. W 2004 roku, wspólnie z Marshalem Jeffersonem, wydał „Your Body”, który sprawił, że nazwisko Novy znane jest chyba w każdym zakątku świata. Od tego czasu niemiecki producent stał się także jednym z najbardziej rozpoznawalnych didżejów w Europie.

W najbliższą sobotę, 6 lutego, usłyszymy go w klubie Lulu. Tom Novy zagra na pełnej energii, gorących rytmów i samby brazylijskiej imprezie „Ballantine's Brasil Music”. Bilety kosztują 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu imprezy. Początek o 20:00.