Mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy szykowali się na sobotni koncert Darii Zawiałow w Szczecinie. „Artystka z powodu choroby nie zagra na Łasztowni” – poinformowali we wtorek organizatorzy szczecińskich Juwenaliów.

Tegoroczne Juwenalia w Szczecinie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. I to nie tylko wśród studentów. Wiele osób zauważa, że takiego line-upu nie powstydziłby się największe ogólnopolskie festiwale. W ciągu trzech dni na szczecińskiej Łasztowni zagrają m.in. Kult, Igo, Kwiat Jabłoni, Catz 'n Dogz, Margaret, Guzior, Szpaku, Reto, Otsochodzi, Young Multi. Jedną z gwiazd ostatniego dnia wydarzenia miała być Daria Zawiałow. Jednak w ostatniej chwili popularna wokalistka odwołała występ w Szczecinie.

„Daria śpiewa, że «Złamane serce jest OK», ale trudno nam ukryć smutek związany z informacją, że artystka z powodu choroby nie zagra w sobotę na Łasztowni” – przekazali organizatorzy zaledwie dwa dni przed rozpoczęciem Juwenaliów w Szczecinie.

Jednocześnie zaznaczono, że trwają intensywne prace nad znalezieniem „zastępstwa”. „Informacje o aktualizacji składu oraz harmonogramu godzinowego podamy niezwłocznie, gdy tylko zostaną ustalone” – zapowiadają organizatorzy.

W sobotnim programie Juwenaliów aktualne są występy zespołów Kwiat Jabłoni, Catz 'n Dogz oraz Dawida Tyszkowskiego.

Bilety na wszystkie koncerty zaplanowane w ramach szczecińskich Juwenaliów dostępne są na https://www.biletomat.pl/juwenalia-szczecin-2024/