koncerty

Jarecki - Walentynkowa Nuta - "To nie był przypadek Kochanie"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 14.02.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
15 - 25 zł; bilety m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Zapraszamy na niepowtarzalny koncert walentynkowy! Inny niż wszystkie inne, a tym samym nieporównywalnie najlepszy. Mogliśmy zaprosić Enrique Iglesiasa, Piaska czy Ed Sheerana, ale postanowiliśmy zaprosić właśnie jego - JARECKIEGO. Rapera, którego mocno nosi w niezbadane jeszcze zakamarki słowa, muzyki i dźwięku... To będzie niezapomniany wieczór!

 

Jarecki, właściwie Jarosław Kubów - raper i wokalista, członek zespołu muzycznego Kultórowa. Od 2003 r. prowadzi solową działalność artystyczną. Laureat nagrody im. Anny Jantar na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. Od 1998 roku non stop na scenie. W 2006 roku Jarecki wygrał eliminacje do opolskich debiutów. Wtedy to komputerowe bity i sample zastąpili muzycy. Jarecki i jego zespół piosenką "Leń", wygrali nagrodę im. Anny Jantar - Karolinkę - na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. 25 stycznia 2008 roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta, pod tytułem Styldohwil.

"ZA WYSOKO" to najnowszy solowy album Jareckiego. Sam artysta twierdzi, że to najbardziej osobisty i bogaty w różnorodne gatunki projekt muzyczny. Szczere teksty, niepodrabialny wokal Jareckiego, sekcje instrumentalne i umiejętne łączenie gatunków, nadaje całości energii i świeżości, tak pożądanej na polskim rynku. Producentem albumu jest DJ BRK, a całość została zrealizowana w opolskim Kurnik Studio. Na płycie udzielili się fantastyczni artyści: GrubSon, Marta "Marika" Kosakowska, Ten Tym Mes, Eldo i wielu innych. "ZA WYSOKO" to połączenia funku, soulu i hip hopowego brzmienia. Obowiązkowa pozycja dla fanów dobrych brzmień. Krążek wyszedł nakładem wytwórni : Supa’High Music. Przez wielu krytyków i dziennikarzy muzycznych „Za Wysoko” została zaliczona jako jedna z pięciu najlepszych polskich płyt 2017 roku.

Na co dzień Jarecki koncertuje z Grubsonem i Dj BRK, na koncie ma jednak współpracę z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej takimi jak: Marika, Chada, Eldo, Ten Typ Mes, Flirtini, Ras, Dwa Sławy, Robert Cichy, VNM, Krzysztof Zalewski, Bednarek i wielu innych. W swojej dotychczasowej karierze zagrał setki koncertów, w tym na największych krajowych scenach muzycznych przed takimi gwiazdami światowego formatu jak: Nick Cave, Migos, Noel Gallagher czy Arctic Monkeys.

Tylko w 2018 roku wystąpił z zespołem na: Męskie Granie, HipHop Kemp czy Opene’r Festival.

To będą Wasze najpiękniejsze walentynkowe chwile - z różami, delikatnym winem i genialną muzą JARECKIEGO w tle...

 

Ilość miejsc mocno ograniczona!

Wstęp:

15,00 PLN - Kołbaskowska Karta Mieszkańca

25,00 PLN - pozostali walentynkowi goście

Bilety dostępne w kasie GOKSiR i na bilety.fm

Zapomnijmy się na chwilę i spędźmy czas z najbliższymi nam duszami...

FB: https://www.facebook.com/events/2633598426708399/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję