wydarzenie online webinar

Jak chronić informacje poufne i dobre imię firmy w internecie?

foto: materiały prasowe

Gdzie?
wydarzenie online
Kiedy?
Czwartek, 21.01.2021
O której godzinie?
10:00
Opis wydarzenia
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na webinar pt. „Jak chronić informacje poufne i dobre imię firmy w Internecie?”. Webinar skierowany jest do start-upów oraz osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej. Odbędzie się w dniu 21 stycznia 2021 r . w godz. 10:00 - 11:30.

 

Podczas wydarzenia poruszone zostaną kwestie tajemnicy przedsiębiorstwa i informacji poufnych. Czym są i dlaczego trzeba je chronić? Jak bronić się przez "hejtem" w sieci?

Spotkanie poprowadzi p. Patrycja Lubieniecka, radca prawny, inspektor ochrony danych osobowych, która aktualnie kieruje kancelarią specjalizującą się w doradztwie B2B w obszarach prawa własności intelektualnej, danych osobowych, nowych technologii oraz obsłudze korporacyjnej. Specjalizuje się w kontraktach handlowych przenoszących szeroko pojęte dobra niematerialne (know-how, aplikacje, etc.)

Zapraszamy do rejestracji: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/jak-chronic-informacje-poufne-i-dobre-imie-firmy-w-internecie

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję