Światowy potentat z branży turbin wiatrowych i energii odnawialnych zaskoczył swoich pracowników oraz okolicznych mieszkańców. Na terenie swojego centrum szkoleniowego Global Wind Service Academy w Dobrej pod Szczecinem firma zorganizowała koncert z udziałem artystów Szczecin Jazz oraz słynnej amerykańskiej wokalistki Dorrey Lin Lyles.

– Powiew dobrej muzyki razem z Global Wind Service to jest to, czym chcieliśmy zaskoczyć naszych ludzi i okolicznych mieszkańców – mówi Przemysław Szydłowski, szef polskiego oddziału firmy. – Jesteśmy firmą nowoczesną o skandynawskim rodowodzie i międzynarodowym charakterze. Działamy mocno w Szczecinie i w Dobrej, gdzie ulokowaliśmy nasze centrum szkoleniowe. Chcieliśmy zwrócić waszą uwagę i powiedzieć wam: „jesteśmy tutaj”, a przy okazji wspólnie świętować rozpoczęcie wakacji – dodaje.

Oprócz koncertu firma zorganizowała szereg atrakcji, zabaw oraz poczęstunek. Całość była nieodpłatna dla uczestników wydarzenia.

Global Wind Service (GWS) jest wiodącym partnerem w zakresie projektów instalacji i serwisowania turbin wiatrowych na całym świecie. Baza możliwości firmy jest wysoce wyspecjalizowana i koncentruje się na lokalnej wiedzy i świadomości międzykulturowej – oznacza to, że możemy bezpiecznie i skutecznie spełniać Twoje wymagania, bez względu na to, gdzie na świecie nas potrzebujesz. Firma oferuje szeroki zakres różnych usług dla projektów instalacji i konserwacji zarówno lądowych, jak i morskich elektrowni wiatrowych na całym świecie.

Zapraszamy, odwiedź naszą stronę Usługi, aby dowiedzieć się więcej - globalwindservice.com