Z gastronomicznej mapy Szczecina znika miejsce, które powstało z pasji do naturalnej i dzikiej kuchni – 30 listopada lokal Loduffka kończy swoją działalność na Ryneczku Pogodno. „Przez ciągłe podnoszenie cen jestem zmuszona zamknąć punkt stacjonarny” – tłumaczy Joanna Czajkowska i zaprasza mieszkańców Szczecina na promocyjną wyprzedaż rzemieślniczych lodów, herbat, jadalnych kwiatów.

Wraz z końcem listopada Loduffka kończy swoją stacjonarną działalność na Ryneczku Pogodno. Jak informuje Joanna Czajkowska, „powód jest prosty”. – Zbyt wysokie koszty utrzymania. Przez ciągłe podnoszenie cen jestem zmuszona zamknąć punkt stacjonarny – tłumaczy. 

Do czwartku (30 bm.) Loduffka Pogodno zaprasza mieszkańców na ostatnie lodowe zakupy z 50-procentowym rabatem.

– Mam mnóstwo lodów rzemieślniczych, herbat, kwiatów jadalnych paczkowanych. Do tego jest też wyprzedaż wyposażenia i zabawek z naszego kącika bawialnego. Lody można wziąć na wynos do domu. Od momentu nałożenia ich do pudełek, mamy 2 tygodnie na zjedzenie – informuje Joanna.

Loduffka Pogodno pojawiła się na Ryneczku Pogodno latem 2020 roku. Mieszkańcy Szczecina mogli tutaj spróbować lodów rzemieślniczych z bardzo prostym składem – tylko mleko, jajka, cukier, śmietana. Głównym dodatkiem nie były polewy, a dzikie kwiaty jadalne.

Jak dodaje Joanna Czajkowska, wózek z lodami i hot-dogami wciąż będzie można wynajmować na prywatne imprezy i wydarzenia.