Brandt Brauer Frick Ensemble grają muzykę klubową w aranżacjach na instrumenty akustyczne. Ich czwartkowy koncert w Szczecinie serwis onet.pl umieścił w zestawieniu 7 najlepszych koncertów, które w tym tygodniu odbędą się w Polsce.
Na koncertach Brandt Brauer Frick Ensemble coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy klasyki, jak i stali bywalcy klubów. Zespół łączy techno z nowoczesną muzyką klasyczną i jazzem.

- Każdy, kto był na koncercie niemieckiego tria wie, że to niezapomniane przeżycie. Szczególnie, gdy panowie Brandt, Brauer i Frick występują w rozszerzonym składzie z dodatkowym fortepianem, harfą, cymbałami i innymi klasycznymi instrumentami. Właśnie w takiej odsłonie można będzie zobaczyć ich w szczecińskiej filharmonii – czytamy w serwisie onet.pl, który koncert Brandt Brauer Frick Ensemble umieścił w siódemce najlepszych, jakie w tym tygodniu odbędą się w kraju.

Grupa powstała w 2008 roku. Dotychczas zespół grał m.in. przed publicznością festiwali w Glastonbury i Montreux Jazz oraz w Centre Pompidou. W Szczecinie Brandt Brauer Frick Ensemble będzie można posłuchać już w najbliższy czwartek, 14 stycznia. Początek o godz. 19:00. Bilety kosztują 30 i 40 zł (dostępne poprzez stronę filharmonii).