Stali wystawcy, ale i debiuty, zbiórki charytatywne oraz produkty znakomitej jakości – Szczeciński Bazar Smakoszy nie ma wolnego w wakacje i co tydzień zaprasza do siebie do OFF Mariny na niedzielne zakupy i odpoczynek w przemiłej atmosferze. „Szczeciński Bazar Smakoszy to miejsce, które pokazuje, że można miło spędzić lato w mieście”.

– Bardzo dużo mamy zapytań, czy działamy w wakacje i odpowiadamy: tak, jesteśmy otwarci. Niezmiennie co tydzień, niezmiennie od 10:00 do 15:00, niezmiennie w OFF Marinie – zapewnia Anna Fiodorowicz ze Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. – Oferta też się nie zmienia, cały czas będzie można u nas dostać żywność ekologiczną – czy to przetwory, czy tradycyjne wędliny lub kiszonki i oczywiście sezonowe warzywa i owoce. Są wystawcy, którzy będą się pojawiać bardziej rotacyjnie, ale nie zabraknie też debiutów. W tę niedzielę zawita u nas Currywrap i zaserwuje najlepsze żółte curry, jakie jedliśmy, więc myślę, że to fajna perełka tego tygodnia.

Tu można dobrze zjeść, kupić drobne upominki i wesprzeć potrzebujących

Szczeciński Bazar Smakoszy to miejsce, gdzie nie tylko napełnimy nasze torby najlepszymi produktami ekologicznymi prosto od producentów. Znajdziemy tu również naturalne kosmetyki i rękodzieło, a także niejednokrotnie zbiórki na cele charytatywne.

– Jest z nami UNICEF Polska, który od lat działa na rzecz dzieciaczków na całym świecie. U nas można dowiedzieć się więcej od wolontariuszy i przyłączyć się do pomocy – mówi Fiodorowicz. – Często są również u nas zbiórki na najdroższy lek na świecie na SMA lub możliwe jedyne w USA kosztowne operacje dzieci, które jeszcze przed swoimi narodzinami muszą walczyć o życie.

„Lato w mieście nie jest takie straszne z Bazarem Smakoszy!”

– Szczeciński Bazar Smakoszy to miejsce, które pokazuje, że można miło spędzić lato w mieście. Zawsze od godziny 10:00 czeka na gości Bazaru dziedziniec wypełniony leżaczkami i skrzyneczkami, które służą za stoliki. Można spokojnie zjeść dania, które są u nas serwowane. Oczywiście są parasole, które chronią przed palącym słońcem. Można posłuchać muzyki, o którą goście często pytają. W upalne dni wystawcy serwują orzeźwiające napoje: są i lemoniady, i kawy, i szprycery. Lato w mieście nie jest takie straszne z Bazarem Smakoszy – przekonuje Fiodorowicz.

Choć Pomorzany są teraz remontowane, na Szczeciński Bazar Smakoszy dojedziemy zarówno autem (od ul. Smolańskiej), które można zostawić na bezpłatnym parkingu na terenie OFF Mariny, jak również komunikacją miejską – tramwajami i autobusami zastępczymi.

Szczeciński Bazar Smakoszy zaprasza do siebie co niedzielę przez całe wakacje w godzinach 10:00-15:00 do OFF Mariny przy ul. Chmielewskiego 18.