Będzie okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, obejrzenia przygód renifera Rudolfa, wyścigów z prezentami oraz innych zabaw. Centrum Handlowe Ster przygotowało 6 grudnia specjalną ofertę dla dzieci na mikołajki. Świąteczne animacje zaplanowano też na sobotę 9 grudnia.

CH Ster organizuje różnorodne wydarzenia dla dzieci przez cały rok. Nie mogło więc zabraknąć wyjątkowej propozycji również w ulubiony dzień najmłodszych – mikołajki. W środę 6 grudnia do centrum handlowego przy ul. Ku Słońcu 67 zawita Mikołaj.

W środę będzie można poczuć świąteczną magię i świetnie się bawić

Atrakcje zaplanowano od godziny 14 do 19. Mikołaj zasiądzie na specjalnym tronie, gdzie będzie pozował do zdjęć, które na miejscu zostaną wydrukowane. Wydarzeń nawiązujących klimatem do zbliżających się świąt będzie jednak o wiele więcej.

Na godzinę 17 zaplanowano pacynkowy spektakl z piosenkami i bańkami – „Przygody renifera Rudolfa”. Będą pokazy szczudlarzy, świąteczne piosenki i zagadki z nagrodami w konkursie „Szykujemy się do świąt!” Animatorzy opowiedzą też o ciekawostkach świątecznych z różnych zakątków świata. Na najmłodszych czekać będą baloniki i brokatowe zdobienie buź.

Ale dzieci nie będą oczywiście tylko siedzieć i słuchać. Przygotowano dla nich konkursy z ubieraniem choinki na czas i wyścigi z prezentami. A podczas świątecznej gimnastyki będzie czas na wspólne tańce połamańce, przejście przez tunel Mikołaja, poszukiwanie sianka i pierwszej gwiazdki oraz inne zabawy ruchowe.

W sobotę spektakl teatralny, świąteczne tańce w bańkach mydlanych i wiele więcej

Świąteczna atmosfera będzie panować w CH Ster oczywiście również w kolejnych dniach. Rodzice powinni zapisać sobie w kalendarzu na ten tydzień również sobotę 9 grudnia, gdy ponownie zaplanowano wiele atrakcji dla najmłodszych. Tym razem w godzinach 12.00-16.00.

Przez cały czas funkcjonować będą wówczas trzy kąciki tematyczne: plastyczny, z balonikami i malowaniem buziek oraz gier i zabaw. Od godziny 12 do 13 zaplanowano zabawy ruchowe, zagadki o tematyce świątecznej i świąteczne tańce w bańkach mydlanych.

O godzinie 13.30 rozpocznie się spektakl „Córka Mikołaja”, pokazujący, że święta to magiczny czas, w którym wszystko może się zdarzyć. To opowieść o Stelli, która w noc przed Wigilią odkrywa prawdę o sobie i postanawia pomóc Mikołajowi.

Wydarzenie 9.12 będzie ostatnim w tym roku spotkaniem w ramach znanego i lubianego cyklu „Akademia Twórczego Malucha”.

Więcej informacji na temat mikołajkowej oferty CH Ster na https://chster.pl/wydarzenia/mikolajki-w-ch-ster-.