RONSON Development zakończył już 4 etapy podszczecińskiego projektu Nowe Warzymice, realizuje I etap inwestycji Nowa Północ, a w planach na początek 2024 roku ma rozpoczęcie kolejnych etapów obu projektów.

Pierwsze trzy kwartały 2023 roku okazały się dla RONSONA bardzo satysfakcjonujące pod względem wyników. 801 sprzedanych mieszkań zagwarantowało deweloperowi wzrost o 169% względem analogicznego okresu w 2022 roku i zbliżyło Spółkę do pobicia rekordu sprzedażowego w całym 2023. – Trwający rok jest dla branży nieruchomości czasem odbicia po bardzo trudnym roku 2022. Dostaliśmy impuls do rozwoju i śmiało realizujemy przyszłe plany inwestycyjne, a patrząc na nasze wyniki sprzedażowe, mamy nadzieję na rekordowy w historii naszej Spółki bilans za ten rok – mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development.

W zestawieniach sprzedażowych RONSONA, tuż po Warszawie, prym wiedzie właśnie Szczecin. Paweł Krawczyk, Dyrektor Regionu, podkreśla, że w okresie pierwszych trzech miesięcy 2023 roku w szczecińskim oddziale zostało sprzedanych aż 98 mieszkań. – Pod względem sprzedaży zajęliśmy chlubne drugie miejsce, co jest zasługą bardzo dobrych produktów, jakie tu oferujemy, ale też wytężonej pracy całego naszego zespołu. Najwyższą jakość potwierdza zadowolenie naszych klientów – na oddawanych inwestycjach, poziom bezusterkowych odbiorów sięgnął aż 75%, – podkreśla Krawczyk. I dodaje – W obu projektach zostało już naprawdę mało mieszkań na sprzedaż, dlatego mocno zachęcam do odwiedzania naszych biur sprzedaży.

Dobrą okazją mogą być zaplanowane na sobotę, 2 grudnia, Dni Otwarte w inwestycji Nowa Północ. – To chyba ostatnia szansa, żeby kupić mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2% w tym projekcie. Oprócz tego, osobom, które zdecydują się tego dnia na zakup mieszkania zagwarantujemy bezpłatne podpisanie aktu notarialnego, bon zniżkowy na wykończenie mieszkania, oraz rozlosujemy voucher na weekendowy wyjazd do spa – podkreśla Paweł Krawczyk.

Na początku 2024 roku RONSON Development planuje uruchomienie sprzedaży w kolejnych etapach obu projektów – Nowa Północ IB oraz Nowe Warzymice V. – Oba te projekty mocno wyróżniają się na szczecińskiej mapie inwestycyjnej. Zarówno jakością, podejściem do zastosowania rozwiązań ekologicznych, jak i infrastrukturą wokół osiedli. To nasze zobowiązanie jako dewelopera, by dowozić najwyższej klasy produkty naszym klientom. A wyniki sprzedażowe świadczą o tym, że nam się to udaje – podsumowuje Krawczyk.

www.ronson.pl