Hotel Zalewski**** w Mrzeżynie przygotował wyjątkową ofertę na wiosenne weekendy. Ceny za dobę zaczynają się od 260 zł za osobę, a wliczony w nie jest nielimitowany wstęp do aquaparku, strefy saun i łaźni oraz wiele innych atrakcji.

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a morze przyciąga turystów swoim pięknem i możliwością wypoczynku na świeżym powietrzu. Hotel Zalewski**** nad morzem to idealne miejsce na relaks, a wiosenne pakiety hotelowe pozwalają cieszyć się wolnymi weekendami przy pięknej plaży i korzystaniu z licznych atrakcji w Hotelu Zalewski****.

To doskonała okazja, aby odpocząć w komfortowych warunkach w pięknym nadmorskim otoczeniu

Hotel Zalewski**** proponuje swoim Gościom wyjątkową okazję promocyjną na pobyt. Ceny za dobę zaczynają się od 260 zł /os. To doskonała okazja, aby odpocząć w komfortowych warunkach w pięknym nadmorskim otoczeniu i skorzystać z licznych atrakcji, które oferuje Hotel Zalewski****.

Ponadto, dla Gości, którzy chcą przedłużyć swój pobyt z niedzieli na poniedziałek, Hotel Zalewski**** proponuje specjalną ofertę w cenie 210 zł za osobę za dzień. Jest to doskonała okazja, aby spędzić jeszcze jeden dzień w naszym hotelu i cieszyć się jego udogodnieniami.

W cenie:

– nocleg w nowym, komfortowym pokoju z balkonem i klimatyzacją;

– śniadanie w formie serwowanej lub bufetu;

– aquapark bez limitu w godzinach funkcjonowania: 300 m zjeżdżalni, wodne place zabaw, baseny, brodzik z atrakcjami i zabawkami dla dzieci;

– wstęp do strefy saun i łaźni bez limitu dla każdej osoby pełnoletniej;

– sala fitness i siłownia zewnętrzna;

– sala zabaw dla dzieci oraz zewnętrzny plac zabaw dla dzieci;

– kącik komputerowy w lobby.

Na miejscu jest też kawiarnia i pub z kręgielnią

Kawiarnia Horyzont na IV i V piętrze to idealne miejsce, aby poczuć się jak w domu i delektować się przyjemną atmosferą. Hotelowa kawiarnia oferuje doskonałą jakość napojów i wypieków, a także przyjazną i zrelaksowaną atmosferę, która pozwala na wspaniałe chwile w gronie rodziny i przyjaciół.

PUB Havana & Kręgielnia to klimatyczne połączenie kręgielni z pubem, gdzie można napić się drinka o smaku słonecznej Havany i zrelaksować się przy kubańskich rytmach w gronie najbliższych. Dodatkowo, PUB serwuje szybkie i smaczne dania typu fast food.

Jeden z największych hotelowych aquaparków i luksusowe SPA

Do dyspozycji Gości jest jeden z największych hotelowych aquaparków na Pomorzu Zachodnim, gdzie Goście mogą korzystać z basenów, zjeżdżalni i wielu innych atrakcji wodnych.

Hotel Zalewski**** oferuje również luksusowe Spa, które jest idealnym miejscem na relaks i odprężenie. W Spa Hotelu Zalewski**** Goście mogą skorzystać z szerokiej gamy masaży, zabiegów kosmetycznych oraz terapii, które pozwolą na regenerację ciała i umysłu.

Usługi rehabilitacyjne dla gości

W hotelu dostępne są również usługi rehabilitacyjne dla Gości, którzy potrzebują wsparcia w procesie zdrowienia. Obiekt posiada specjalnie wyposażony gabinet rehabilitacyjny, a zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają kompleksowe podejście do terapii. Dzięki temu Goście mogą skorzystać z różnych rodzajów masaży, ćwiczeń oraz terapii, które pomagają w przywróceniu formy fizycznej i psychicznej.

W tym roku, na okres Wielkanocy, dostępna jest oferta pobytu nad morzem już od 1450 zł za osobę za 4 dni. Cena obejmuje wykwintne biesiadowanie oraz korzystanie z wspaniałego aquaparku. Pobyt na majówkę oferowany jest już od 750 zł za osobę, na 2 dni.

Więcej informacji na:

http://www.hotelzalewski.pl/

Rezerwacja

(+48) 91 32 29 300

rezerwacja@hotelzalewski.pl