Powoli zapełnia się komercyjna część wieżowca Hanza Tower. Od niedawna funkcjonuje tam salon masażu orientalnego, a wkrótce otworzy się klub fitness i powstanie przestrzeń coworkingowa. – Dzięki nowym najemcom nasza Hanza będzie tętnić usługowo-handlowym życiem – mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w spółce J.W. Construction, która jest właścicielem nieruchomości.

Pierwszym z nowych najemców jest Shivago Thai Bali Spa – największy salon masażu orientalnego w Szczecinie. Od początku listopada zajmuje pomieszczenia o powierzchni 220 m2, oferując tradycyjne tajskie, balijskie i hawajskie masaże.

Za kilka miesięcy dwa nowe otwarcia

W II kwartale 2024 roku na parter Hanza Tower wprowadzi się UP Klub Fitness. Zajmie powierzchnię ponad 2100 m2, stając się największym centrum fitness w tej części kraju. Jest już podpisana umowa najmu, a za kilka tygodni mają ruszyć niezbędne prace adaptacyjne.

W podobnym terminie planowane jest otwarcie centrum biur serwisowych i coworkingowych pod marką SPACEs. Będzie to coworkingowa przestrzeń zajmująca blisko 1500 mkw.

W Hanza Tower działają już gabinety fizjoterapii, rehabilitacji i medycyny – gabinety lekarskie Twoja Przychodnia i Paracelsus oraz Royal Hanza Beauty Studio. Jest też kilka firm informatycznych.

Ma być odwiedzana w „towarzyskim, rekreacyjnym, zdrowotnym czy biznesowym celu”

Grupa J.W. Construction wynajęła na razie 3/4 dostępnej powierzchni handlowo-usługowej Hanza Tower.

– Cieszymy się, że zagospodarowaliśmy już tak dużą komercyjną przestrzeń Hanza Tower Dzięki nowym najemcom nasza Hanza będzie tętnić usługowo-handlowym życiem, zapewniając mieszkańcom Szczecina ciekawą i różnorodną ofertę. Od początku przyświecał nam cel, by obiekt ten był miejscem, w którym będzie można pojawić się zarówno w towarzyskim, rekreacyjnym, zdrowotnym czy biznesowym celu. Miejscem, w którym można popracować, ale także poćwiczyć, odpocząć i zaznać relaksu – komentuje Małgorzata Ostrowska.

Wieżowiec Hanza Tower jest połączeniem apartamentów z przestrzenią biurową i usługowo-handlową.