koncerty festiwale

Michał Szpak i Finał 6. Zjazdu Młodych Gwiazd

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 19.08.2022
O której godzinie?
20:00
Za ile?
24,50-69 zł
Opis wydarzenia
Organizatorzy zapraszają na Finał 6. Zjazdu Młodych Gwiazd, który uświetni koncert Michała Szpaka – jednego z najbarwniejszych ptaków polskiej sceny muzycznej, zdobywcy drugiego miejsca w talent show TVN X-Factor, laureata wielu nagród, m.in. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w tym Grand Prix Złote Opole 2016.

 

Jego dwa wydane dotychczas albumy, „byle być sobą" i „dreamer", uzyskały status podwójnej platynowej i złotej płyty. W 2016 roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, zajmując w finałowym koncercie ósme miejsce.

W tym samym roku został laureatem nagrody Super Premiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i nagrody w kategorii Super Artysta oraz Grand Prix Złote Opole 2016 na 53. KFPP.

 

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/muzyka/7253-michal-szpak-i-final-6-zjazdu-mlodych-gwiazd-teatr-letni-szczecin.html

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję