„Christmas Time! Concert” to wydarzenie, które ma już swoją ustaloną renomę. Bożonarodzeniowe koncerty z udziałem wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz znakomitej orkiestry Royal Symphony Orchestra co roku spotykają się z wielkim, w pełni zasłużonym, zainteresowaniem widzów, którzy jak zawsze w tym czasie oczekują wzruszeń artystycznych. Już 3 grudnia specjalny świąteczny program zostanie zaprezentowany w hali Netto Arena!

Artyści, których nie trzeba przedstawiać 

„Christmas Time! Concert” to specjalny projekt, który tej zimy dotrze do wielu polskich miast, w tym także do Szczecina! Już 3 grudnia w Netto Arenie największe polskie gwiazdy wykonają najsłynniejsze bożonarodzeniowe przeboje. Na scenie wystąpią tacy artyści jak Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Natalia Kukulska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny i Kuba Badach. Taki skład i świąteczny repertuar z pewnością wprowadzą widzów w przyjemny i radosny nastrój.

Odświeżony repertuar

W poprzednich edycjach „Christmas Time! Concert” ze sceny rozbrzmiewały m.in. takie utwory jak „Nie było miejsca dla Ciebie”, „Oj Maluśki, Maluśki!”, „Santa Claus is coming to town”, „Merry Christmas Everyone”, „Tak jak śnieg” czy „Bóg się rodzi”. W tym roku repertuar zostanie nieco zmieniony, ale ma być jeszcze bardziej porywający. Jeżeli więc ktoś widział ten show rok temu lub wcześniej, teraz również będzie usatysfakcjonowany, odwiedzając halę przy ul. Szafera i słysząc nowe (i zapewne nieprzeciętne) wykonania dobrze znanych świątecznych piosenek i kolęd.

Znana dziennikarka jako prowadząca

Z pewnością wielu widzów ucieszy fakt, że całe wydarzenie poprowadzi Anna Wendzikowska, znana aktorka i prezenterka telewizyjna, była reporterka programu „Dzień dobry TVN”, dla którego przeprowadzała wywiady z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier kinowych. W 2011 roku uczestniczyła w trzynastej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Można się zatem spodziewać, że jej zapowiedzi poszczególnych utworów z pewnością urozmaicą ten emocjonujący wieczór. 

Muzyczne widowisko „Christmas Time! Concert” odbędzie się w Netto Arenie 3 grudnia o godz. 19:00.

Bilety dostępne na: https://royalconcert.pl/