Sprawą zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej w Stargardzie, którzy po godz. 07:30 zostali wezwani na drogę wojewódzką numer 142. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do wypadku na „chociwelce” doszło zaraz za zjazdem w kierunku Chociwla. Internauci mówią o poważnym zdarzeniu, na miejsce miało zostać skierowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– U jednej osoby prowadzone są czynności reanimacyjne, a druga jest wycinana z pojazdu. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej – informował nas Tomasz Kubiak z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Niestety jednej osoby nie udało się uratować. – W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 72-letni mężczyzna. Droga jest całkowicie zablokowana – po godz. 09:20 poinformowała portal wSzczecinie.pl asp. Justyna Siwarska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. 

Droga została zamknięta, a kierowcom sugerowany jest objazd przez Kliniska.

To bardzo niespokojny poranek również na ulicach Szczecina. Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło po godzinie 7:00 na Basenie Górniczym. Kolizja samochodu ciężarowego z tramwajem miała za to miejsce na ul. Stalmacha, na wysokości sklepu Biedronka. Wszystkie zdarzenia generowały poważne utrudnienia w ruchu.