Doskonale skomunikowana lokalizacja, minimalna odległość od ścisłego centrum miasta, a jednocześnie miejsce, w którym udało się wydzielić przestrzeń dla zieleni i ciszy. Taka będzie kolejna inwestycja dewelopera Siemaszko przy ul. Raginisa w Szczecinie. Jest to okolica, która znacząco się zmienia. Nie można jej jednak odmówić zalet związanych z ulokowaniem w centrum miasta i jednocześnie walorów wynikających z „ukrycia” w dość zielonej okolicy.

Osiedle idealne dla rodzin, a także dla inwestorów. Chwila spacerkiem do Fabryki Wody

Inwestycja przy ul. Raginisa będzie podzielona na kilka etapów. Zapowiada się spektakularnie z wielu powodów. Ta okolica Szczecina dynamicznie się zmienia. Sąsiedztwo węzłów komunikacyjnych, targowiska, centrów handlowych, szkół i przedszkoli, a także nowo otwartego parku wodnego przyciąga rodziny. Jest to też idealna przestrzeń pod inwestycje, bo od turystycznych perełek Szczecina nowe osiedle dzieli zaledwie kwadrans drogi piechotą. Warto docenić także, że osiedle jest tak projektowane, by zapewnić klientom jak największy komfort mieszkania w centrum miasta. 

Budowa już się rozpoczęła. Pierwszy etap obejmuje realizację 97 mieszkań o metrażach od 28,5 metra do nawet… 132 metrów kwadratowych. Tak duże metraże to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy coraz częściej szukają dla swoich rodzin przestronnych przestrzeni. Budynek będzie liczył dziesięć kondygnacji nadziemnych. Przewidziano także miejsca postojowe i komórki lokatorskie. 

– To jedna z najbardziej uniwersalnych inwestycji w naszym portfolio. Z jednej strony idealna dla inwestorów lub studentów poszukujących kawalerek, a z drugiej dla rodzin – to dla nich w ofercie osiedla na Raginisa znajdą się przestronne czteropokojowe mieszkania z dużymi tarasami wychodzącymi na zieleń od południowej strony osiedla. Budynek jest delikatnie odsunięty od głównej ulicy, ale jednocześnie to ścisłe centrum miasta. Zagospodarowana zostanie jedna z atrakcyjniejszych działek w tej części Szczecina – mówi Paweł Siemaszko, kierownik budowy.

Cicho, ciepło, jasno i komfortowo 

Deweloper Siemaszko w przypadku ul. Raginisa stawia mocny akcent na wykończenie oraz wysoką jakość materiałów zapewniających odpowiednią akustykę i zatrzymywanie ciepła przez budynek. To będzie ciche, ciepłe i komfortowe osiedle. 

– Standard obejmuje najlepsze materiały, czyli okna o podwyższonej izolacyjności akustycznej i bardzo dobrym współczynniku przenikania ciepła. Okna będą duże, by zapewnić mieszkańcom dużo światła w ich mieszkaniach – dodaje Paweł Siemaszko. – W celu zagwarantowania dostatecznej ilości miejsc parkingowych w garażu na poziomie minus jeden zaprojektowano dwupoziomowe platformy parkingowe dla samochodów osobowych – dodaje. 

Zakończenie prac zaplanowano na sierpień 2027 roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dewelopera Siemaszko. Chcesz zapytać o naszą inwestycję przy ul. Raginisa?

www.siemaszko.pl