targi jarmarki, festyny, pchle targi

[odwołane] Giełda - Pchli Targ w Przecławiu

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Giełda - Pchli Targ w Przecławiu / Przecław 150, teren rynku Rolhurt
Kiedy?
Niedziela, 05.04.2020
O której godzinie?
06:00
Do kiedy?
Niedziela, 05.04.2020
Do której godziny?
13:00
Za ile?
piesi wstęp darmowy, wjazd autem na parking - 5 zł
Opis wydarzenia
Na terenie Zachodniopomorskiego Centrum Hurtowego Rolhurt w Przecławiu, od 24 marca 2019r. funkcjonuje Giełda-Pchli Targ, powstała po likwidacji kultowej giełdy w Płoni. Giełda w Przecławiu - Pchli Targ jest wydarzeniem cyklicznym i odbywa się w każdą niedzielę. To największe tego typu miejsce handlu w regionie.

 

Ogromna powierzchnia Giełdy w Przecławiu oferuje hale handlowe oraz sektory i alejki tradycyjnego bazaru. W każdej z nich znaleźć można niepowtarzalne towary, setki stanowisk handlowych, punkty gastronomiczne i miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i busów. Powierzchnia Giełdy podzielona jest na rzędy, a każdy z nich na sektory. Taka organizacja przestrzeni umożliwia funkcjonowanie około 300 stanowisk handlowych, w tym nowoczesnych boksów i hali hurtowych.

Położenie oraz dogodna infrastruktura sprawiają, że na Giełdę przyjeżdżają kupcy z całego województwa. Dla wystawców oferujemy atrakcyjne opłaty za stanowisko handlowe, a dla kupujących – ogromny wybór, konkurencyjne ceny.

Zachodniopomorskie Centrum Hurtowe stanowi doskonały punkt zakupowy, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Nasi najemcy tworzą silną grupę punktów handlowych, oferujących szeroki asortyment: od elektroniki, narzędzi, sprzętu samochodowego, mebli, antyków po odzież, chemię, artykuły spożywcze i inne przedmioty gospodarstwa domowego – w konkurencyjnie niskich cenach.

ZAPRASZAMY w każdą niedzielę do odwiedzenia Giełdy w Przecławiu!   

 

FB: Giełda w Przecławiu – Pchli Targ

IG: Giełda w Przecławiu Kontakt

tel.: 501-273-916, kierownik giełdy Genowefa Kuchta

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję