Geocaching [poszukiwanie skarbów za pomocą GPS]

Gdzie?
start przy wejściu do lasu obok pętli na Jeziorze Głębokim
Kiedy?
Sobota, 27.07.2013
O której godzinie?
08:00
Za ile?
obowiązuje wcześniejsza rejestracja
Opis wydarzenia
Szczecińskie lasy kryją wiele tajemnic. Niektóre z nich znajdujące się w Puszczy Bukowej zostały odkryte podczas drugich Szczecińskich Poszukiwań Skarbów. Tym razem przyszedł czas na kolejną, czwartą już wyprawę z GPS’em w poszukiwaniu skarbów ukrytych w Lesie Arkońskim.

Geocaching, o którym mowa, jest bardzo popularną na świecie grą terenową polegającą na szukaniu „skarbów” przy pomocy odbiornika GPS. Jest to znakomity sposób na świetną zabawę i poznawanie nowych miejsc w niekonwencjonalny sposób. Każdy chyba w młodości marzył o przygodach Pana Samochodzika czy Indiany Jonesa. Teraz za sprawą Geocachingu jest to możliwe!

W trakcie Szczecińskich Poszukiwań Skarbów, będziemy zaglądać do dziupli, przemierzać wodospady, wchodzić do studni a nawet pod powierzchnię ziemi. Wrażeń i atrakcji będzie zatem co niemiara.

Spotykamy się w sobotę 31 sierpnia o godz. 10 na przy wejściu do lasu obok pętli na J. Głębokim, skąd wyruszymy w kierunku Polany Sportowej, J. Goplany, Ruin Wieży Quistorpa oraz Syrenich Stawów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników pieszych wędrówek, odkrywania nowych miejsc, przygód i poszukiwaczy skarbów do wspólnej zabawy.

Aby wziąć udział w wycieczce wymagane jest posiadanie bezpłatnego konta na stronie  http://www.geocaching.com/ (rejestracja bezpłatna) oraz zapisanie się na  http://www.geocaching.com/geocache/GC4K3DQ_szczecinskie-poszukiwania-skarbow-4 po przez dodanie wpisu "Will Attend".

Prosimy o zabranie zakrytego obuwia, środków na komary oraz latarek.

Więcej informacji o geocachingu oraz kolejnych wycieczkach na stronie projektu Geocaching Szczecin realizowanego przez Fundację Hot-Point: www.geocaching.hot-point.pl

Wszelkie pytania można zadawać na grupie Geocaching Szczecin na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/GeocachingSzczecin/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję