imprezy cykliczne inne

Filmowy wtorek w Cafe Hormon: Lion. Droga do domu

foto: Mark Rogers / materiały prasowe

Gdzie?
Cafe Hormon, ul. Monte Cassino 6
Kiedy?
Wtorek, 21.03.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
dajesz, ile chcesz
Opis wydarzenia
21 marca w Cafe Hormon zaplanowano kolejny „Filmowy wtorek z Jamesonem”. Tym razem będzie można obejrzeć film "Lion. Droga do domu", który był aż sześciokrotnie nominowany do Oscara 2017. Początek projekcji o godz. 19:00. Za wstęp dajesz, ile chcesz.
„Lion. Droga do domu” to poruszający, pełen emocji i niezwykłej energii film producentów nagrodzonego Oscarem „Jak zostać królem”. W obsadzie znaleźli się fenomenalny Dev Patel („Slumdog. Milioner z ulicy”), Rooney Mara („Dziewczyna z tatuażem”) oraz Nicole Kidman („Grace księżna Monako”). Film zainspirowany prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości.

Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrów od domu. Napotkanym ludziom nie jest w stanie powiedzieć wiele o sobie. Nie zna swojego nazwiska ani adresu. Zdany wyłącznie na siebie, musi stawić czoło zagrożeniom czyhającym na ulicach wielomilionowego miasta. W najmniej oczekiwanym momencie jego los odmienia para Australijczyków. 25 lat później, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny.
[www.forumfilm.pl]"LION. DROGA DO DOMU"
Gatunek: Dramat
Produkcja: Australia, USA, Wielka Brytania
Rok produkcji: 2016
Reżyseria: Garth Davis
Czas trwania: 129 minut

ZAPRASZAMY DO CAFE HORMON O GODZINIE 19:00.
WSTĘP: ile chcesz, tyle dajesz

Dla osób o szlachetnych sercach, które zechcą wesprzeć filmowy projekt:
- stała promocja na Jameson Irish Whiskey do końca wieczoru zarówno w Cafe Hormon, jak i w klubie na dole (cena za czystą Jameson Irish Whiskey to 6 zł, drink na jej bazie - 7 zł),
- 20% rabatu na wszystko (poza papierosami i lanym piwem) w Cafe Hormon oraz w klubie na dole od momentu przyjścia aż do końca zabawy w lokalu.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję