inne

Feel Good Pokazy Filmów Pozytywnych: Nasz najlepszy rok

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 15.11.2017
O której godzinie?
18:00
Za ile?
10 zł
Opis wydarzenia
Już w środę, 15 listopada, Stowarzyszenie "in tractu" zorganizuje w Starej Rzeźni pierwsze spotkanie z cyklu FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych.
Jeśli myślicie, że Feel Good - Przegląd Kina Pozytywnego już się zakończył, a następny dopiero w październiku 2018, to macie trochę racji, ale... optymistyczne filmy będą na Was czekać w Starej Rzeźni cały rok.

Na początek zaprezentowany zostanie francuski "Nasz najlepszy rok" Cédrica Klapischa, gdzie ciężar dylematów rozbrajany jest śmiechem. Film obyczajowy opowiadający historie trójki rodzeństwa, która w obliczu śmierci ojca musi zadecydować o losach rodzinnej winnicy. Czy ich miejsce na ziemi jest tam, gdzie tradycja i przeszłość, czy sami wyznaczają ścieżkę swojego życia?

"NASZ NAJLEPSZY ROK"
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: Francja
Rok produkcji: 2017
Reżyseria: Cédric Klapisch
Czas trwania: 1h 53min

 

Zapraszamy serdecznie na FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych będących całoroczną rozgrzewką do drugiej edycji Przeglądu. Bilety w cenie 10 zł można kupować za pośrednictwem serwisu bilety.fm oraz gotówką przed seansem w Kubryku Literackim w Starej Rzeźni.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję