klubowe

Exploration Night presents: KATZE (Ru)

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Tanz Bar w City Hall
Kiedy?
Sobota, 22.04.2017
O której godzinie?
23:00
Za ile?
wstęp płatny
Opis wydarzenia
To nasza kolejna wiosenna bomba! Bardzo egzotyczna, bo o ile w miarę cyklicznie staramy się sprowadzać gości z Berlina czy Europy, tak rzadko mamy przyjemność gościć artystów rezydujących na co dzień w Azji. A oto kilka informacji o naszym gościu.
KATZE - unikalna artystka urodzona w Rosji, a obecnie mieszkająca w Hong Kongu. Już w wieku 20 lat jako członek grupy Enderground i manager artystyczny klubu Suns w Guangzhou, mocno przyczyniła się do budowanie sceny undergroundowej w Chinach, sprowadzając tam takich artystów jak Agoria, Marntin Eyerer, Mark Fanciulli czy Secret Cinema. Tam wraz z rozwojem sceny, budowała swoją reptuację jako DJ, co zostało zauważone w tej części Azji i wypłynęła na szersze wody, grając w liczących się klubach, takich jak Jenja w Bali, Glow w Bangkoku czy Social Club w Hong Kongu. Obecnie jej sety można usłyszeć od Hong Kongu, przez Moskwę aż po Berlin. Jej mixy to unikalna mieszanka industrailnych, elektronicznych dzwięków o trudnym do zdefiniowania charakterze. Ma na to wpływ pewnie to, że sama artystka nie ogranicza się tylko do działalności muzycznej, bo z racji wykształcenia w dziedzinie projektowania i mody, tworzy stroje i ubrania z tworzyw sztucznych, metali i szkła. A jeszcze warto dodać, że pracuje w niepełnym wymiarze jako tattoo modelka - a dlaczego to już sami zauważycie. Na pewno to kreatywna, barwna i ekscentryczna postać. Warto przyjść, pobawić się i posłuchać jej na żywo.

TANZ BAR EXPLORATION NIGHT prezentuje:
Katze [Tag&Nächt, RU - Hong Kong]

supoort:
Daniel Stetting (Nitodrum, Sonda Records - Szczecin)
Maciej Wunsch (Deep House Polska, Sonda Records / Szczecin)

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję