Dopiero 2 lipca poznamy listę artystów nominowanych do nagród muzycznych ESKA Music Awards Szczecin 2015, ale już dziś ruszyła sprzedaż biletów na galę wręczenia tych nagród.

Nominowani artyści będą konkurować o statuetkę ESKA Music Awards 2015 w 7 kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Artysta, Najlepszy Radiowy Debiut, Najlepszy Zespół, Najlepszy Hit, Najlepsze Video, Najlepszy Artysta w Sieci. O tym, kto zwycięży, jak co roku zdecydują słuchacze Radia ESKA, widzowie ESKI TV oraz użytkownicy eska.pl i eskaGo.pl. Na swoich faworytów będą mogli głosować za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl.

Wielka gala wręczenia statuetek ESKA Music Awards 2015 odbędzie się 29 sierpnia w szczecińskiej Azoty Arenie.

Muzyczne show pokaże na żywo TVP 1, transmisję live będzie też można usłyszeć w Radiu ESKA, a retransmisja zostanie wyemitowana w ESKA TV.

Dzisiaj, tj. 18 czerwca, ruszyła też przedsprzedaż biletów na sierpniową galę rozdania ESKA Music Awards w Szczecinie. Bilety w cenie 39 zł dostępne są poprzez serwisy: ebilet.pl, KupBilecik.pl, biletynatargi.pl. Wejściówki na specjalne sektory rozdawane będą również na antenie Radia ESKA i ESKA TV.

ESKA Music Awards to nagrody muzyczne przyznawane corocznie polskim artystom, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku i cieszyli się największą popularnością wśród słuchaczy Radia ESKA, widzów ESKA TV oraz użytkowników eska.pl i eskaGO.pl. Oprócz gali rozdania nagród organizowany jest koncert największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.