koncerty

Eb Davis & BC Band

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 06.05.2017
O której godzinie?
21:00
Za ile?
35 zł
Opis wydarzenia
Eb Davis zwany "Ambasadorem Bluesa", to urodzony w Arkanzas wspaniały muzyk, bluesman, porażający swoją energią na scenie i mistrz tworzenia klimatu na każdym koncercie.
W 2008 roku German Rock and Pop Association wybrało Eba Davisa najlepszym wokalistą R&B w Europie!

Eb dorastał w Memphis i Nowym Jorku, gdzie stworzył zespół The Legendary Soul Groovers. Występował u boku BB Kinga, Willsona Picketa i wielu innych wspaniałych muzyków. Zagrał już ponad 7 tys. koncertów w ponad 60 krajach. Koncertował również w kilku polskich miastach oraz Szczecinie.

Eb Davis, jak sam stwierdził, kocha Szczecin i jest to jego jedno z ulubionych miast. Po ostaniej chorobie i odwołanym koncercie zapowiedział, że jak tylko poczuje się lepiej, to pierwszym koncertem będzie koncert w Szczecinie! I tak też potwierdził termin 6 maja na naszej scenie. Eb Davis to artysta, którego chyba nie trzeba przedstawiać szczecińskiej publiczności. Wielbiciele dobrej muzyki na pewno spotkali się z występem przy okazji turnieju tenisowego lub wcześniejszych jego wizytach w naszym mieście. To bardzo energiczny i zawsze kreujący wspaniałe show muzyk.
Zapraszamy na bardzo wyjątkowy koncert.

Wstęp: 35 zł
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję