Pełna wzruszeń familijna opowieść o przyjaźni psa i człowieka zakończy letni cykl pokazów filmów na łonie natury. Ostatni seans zaplanowano na terenie Szkoły Podstawowej nr 8, przy ul. Brodnickiej 10.

Uwaga! Zmiana lokalizacji

„Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa dzisiejszy seans Kina na Leżakach zostaje przeniesiony na teren Szkoły Podstawowej nr 8, przy ul. Brodnickiej 10” – przekazali po godz. 12:00 organizatorzy.

 

– Oglądanie filmów w plenerze, w towarzystwie przyjaciół i blasku księżyca ma niesamowity klimat i zawsze przyciąga tłumy odbiorców – przyznaje Celina Wołosz, rzecznik spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, organizatora.

Ostatni seans Kina na Leżakach wyciśnie z widzów łzy wzruszenia. A to za sprawą najwierniejszego psa na świecie. „Lessie wróć” – filmowa wersja z 2005 roku – to historia, która łączy pokolenia. Ukochany pies ubogiej rodziny, Lassie, zostaje sprzedany, gdyż tylko w ten sposób zażegnać można tarapaty finansowe. Ale przyjaźń psa i człowieka nie zna granic. Rozstania, poszukiwania i przygody, które przytrafią się głównym bohaterom, chwycą za serca.

Ostatni seans w ramach Kina na Leżakach rozpocznie się w czwartek (7 września) o godz. 20.30 na terenie Szkoły Podstawowej nr 8, przy ul. Brodnickiej 10. Na widzów czekać będą leżaki (około 100 szt.), koce, preparaty na komary, w razie deszczu peleryny przeciwdeszczowe i bufet kinowy, w którym będzie można kupić popcorn i napoje (z możliwością płatności kartą). Wstęp jest bezpłatny.