inne dla dzieci

Dzień Kota w Galerii Kaskada

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Galeria Kaskada
Kiedy?
Sobota, 29.02.2020
O której godzinie?
13:00
Do kiedy?
Sobota, 29.02.2020
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Rasowe kocie piękności pojawią się w Kaskadzie już w sobotę 29.02! Między godz. 13:00 a 18:00 w centrum obejrzeć będzie można ok. 40 kotów (w tym: sfinks, kot bengalski, devon rex i maine coon). Wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkania się z hodowcami i porozmawiania z nimi np. na temat żywienia i pielęgnacji czworonogów. W programie przewidziano także bezpłatne porady weterynaryjne.

 

Kocie konkursy

Głównym punktem wydarzenia będzie konkurs na najładniejszego kota (w kategoriach: koty łyse, koty krótkowłose i koty długowłose). Dodatkową nagrodę przyzna publiczność – wybierając najmilszego „mruczka”. Specjalny konkurs przygotowany będzie także z myślą o samych hodowcach. Ci, którzy najładniej udekorują klatki swoich pupili, zostaną nagrodzeni.

Przygarnij kociaka!

Przy stanowisku Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z tematem adopcji zwierzaków. Zdecydowani na adopcję, będą mogli rozpocząć tu formalny proces adopcyjny – polegający na wstępnej rejestracji i wyborze kota, znajdującego się na jednym z wyeksponowanych zdjęć.

Koci świat

Podczas wydarzenia obecny będzie weterynarz, u którego będzie można bezpłatnie zasięgnąć porad związanych z kotami. Przy stoisku z produktami marki Husse (markowe karmy dla zwierząt) każdy zainteresowany zyska mnóstwo informacji na temat odpowiedzialnego żywienia czworonogów.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję