Faceci! Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami! Zapiszcie sobie w kalendarzu, ustawcie notatkę w telefonie, a przede wszystkim zapamiętajcie: 8 marzec – święto wszystkich kobiet!
W tym roku dzień dziewczynek przypada na sobotę. Ależ Wam się udało! W weekend macie większe pole do popisu. Może właśnie w tym roku zorganizujecie swoim kobietom doskonałą randkę – niespodziankę w tym ważnym dniu. Kino? Kawiarnia? Bilard czy kręgle? A może impreza do białego rana? W sobotę niemal każdy klub jest otwarty do wczesnych godzin rannych, a w Dzień Kobiet szczecińskie lokale przygotowały dla pań szereg niespodzianek.

Striptiz dla lubiących mocne wrażenia

Najpierw, drodzy mężczyźni, możecie przy dobrym winku potańczyć w domu dla swojej kobiety. Jeśli jednak chcielibyście wyręczyć się kimś innym, proponuję wysłać swą panią na zabawę tylko dla kobiet. W klubie Tiger o godz. 18 wystąpi grupa Chippendales – Best Men ( www.bestmen.pl ). Od ponad 6 lat pojawiają się nie tylko w Polsce, a także w Europie. Best Men wykonują show na wieczorach panieńskich, dyskotekach, imprezach okolicznościowych. „My jesteśmy dla Was, a nasze występy spełnią Wasze najskrytsze marzenia” – mówią o sobie.

Koncertowo

Myślę, że większość kobiet doceni randkę w postaci niezłego koncertu. Free Blues Club zaprasza na występ zespołu Harlem, który rozpocznie się o godz. 20. Grupa ta zapisała się już dawno w historii polskiego bluesa i rocka. Na polskiej scenie rockowej umiejscawiana jest pomiędzy Dżemem a Perfectem. Cena biletów: 30 - 45zł.

Jeżeli wolicie bardziej punkowe klimaty, zdecydujcie się na koncert grupy Dezerter, który odbędzie się w Słowianinie o godz. 20. Zespół powstał w maju 1981 w Warszawie, a wiosną 2007r. po krótkiej przerwie znów ruszył na koncerty. Cena biletów wynosi: 22 - 27zł.

Kolejną propozycją podsuniętą przez szczecińskie lokale jest koncert grupy KiEw w Alter Ego, który rozpocznie się o godz. 21. Za wstęp zapłacicie od 30 do 35zł.

Tańce przytulańce

Twoja kobieta zawsze ciągnie Ciebie na parkiet, a Ty najczęściej jej odmawiasz? W sobotę jest Dzień Kobiet, więc zrób jej niespodziankę zabierając na tańce i nie opuszczaj z parkietu do samego rana. „Na Ładodze odbędzie się dyskoteka, każda Pani otrzyma prezent” – zapowiada Magdalena Szypryt, asystent ds. Marketingu. Randka na statku będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem.

Can-Can przygotował dla pań również miłą niespodziankę. „W barze czeka dla pań kieliszek szampana z likierem owocowym” – obiecuje lokal. 8 marzec to dzień, który warto spędzić wyjątkowo. To dzień w którym każda pani musi poczuć się kobieco. Zaproś swoją ukochaną na taneczną randkę - w Can-Canie z pewnością impreza nie skończy się przed północą.

Specjalną imprezę z okazji Dnia Kobiet przygotował również lokal Grand Cru. O gorące rytmy na parkiecie zadba DJ GM. Do końca dnia (równo do godz. 24) panie mają wstęp wolny.

Waldemar Kulpa zaprasza na „DJ Party na Dzień Kobiet” w Kontrastach. Lokal będzie tętnił taneczną muzyką: od najnowszych hitów do starych przebojów. Za konsoletą pojawi się Dj Rafał Pokład. „Pierwsze 50 pań - drink gratis” – zapowiada pan Waldemar.

Dziewczyny! Może tym razem nie będzie trzeba wypominać przez cały kolejny rok: „jak mogłeś zapomnieć?”. Dodam tylko cicho, że 30 września obchodzi się Dzień Chłopaka, a dzień 10 marca został ustanowiony Dniem Mężczyzn...