Takie sytuacje nie zdarzają się często. W najbliższą sobotę, 10 września, w Szczecinie zostaną otwarte aż dwa nowe kluby – Disco na Deptaku oraz Relax Disco Club. W obu będziemy się bawić przy muzyce disco.
Disco na deptaku
Ten pierwszy powstaje w miejscu klubu Black (dawnego B52) na deptaku Bogusława 8. W lokalu mają królować taneczne hity lat 70., 80. i 90., m.in. kawałki Bee Gees, Prince'a, Kool & The Gang, Michaela Jacksona. Nie zabraknie również współczesnego disco oraz polskiej muzyki rozrywkowej. Zgodnie z zapowiedziami ma być „wesoło, tanecznie, na luzie i kolorowo”. Nowością w Disco na Deptaku będą disco dolary, które będzie można wymieniać u didżeja na ulubione kawałki. Disco dolara otrzyma każda osoba, która w godzinach 22:00-24:00 złoży zamówienie za minimum 20 złotych.

Disco na Deptaku ma być otwarte w piątki i soboty. Pierwsza impreza (10 września) startuje o godz. 22:00. Wstęp kosztuje 10 zł.

Disco przy ul. Podgórnej

Tego samego wieczoru w miejscu dawnego Patio (przy ul. Podgórnej 63) otwarty zostanie Relax Disco Club. W lokalu będzie grana muzyka disco, dance oraz eurodance. Imprezy będą się odbywały na dwóch parkietach, jeden z nich znajduje się w klimatycznym patio. Z okazji otwarcia w Relax Disco Club wystąpi zespół Masters, znany z takich utworów jak np. „Żono moja”, „Szukam dziewczyny”, „Bella” czy „Słodka jak miód”. 10 września nowy klub przy ul. Podgórnej zaprasza od godz. 21:00. Wstęp kosztuje 20 zł.