koncerty spotkania

"Dupersznyty czyli zapiski stanu Szwajowego”. Promocja książki Moniki Szwai

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 17.02.2017
O której godzinie?
18:00
Za ile?
na spotkanie autorskie wstęp bezpłatny, na koncert bilety kosztują 15 złotych
Opis wydarzenia
Stara Rzeźnia na Łasztowni zaprasza w piątek, 17 lutego, na promocję książki „Dupersznyty czyli zapiski stanu Szwajowego” szczecińskiej legendy - Moniki Szwai. Wydarzenie połączone będzie z wystawą obrazów oraz szantowym koncertem Marka Szurawskiego. Spotkanie autorskie jest bezpłatne, wstęp na koncert kosztuje 15 złotych. Bilety do nabycia w Kubryku Literackim.
„Dupersznyty czyli zapiski stanu Szwajowego” to zbiór mało znanych lub niepublikowanych felietonów, wywiadów, artykułów czy wypowiedzi Moniki Szwai.

Tego samego wieczoru Stara Rzeźnia zaprasza także na promocję książki Marka Szurawskiego „Nie ma złych dni”, której towarzyszyć będzie koncert autora – muzyczna opowieść o „ludziach, morzu i okrętach”. Bilety na koncert można nabyć w Kubryku Literackim w Starej Rzeźni w cenie 15 zł.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wystawa „Rwijmy ten fał”, która ukazuje pracę na dawnym pokładzie przy szantowym zaśpiewie. Dodatkowo, specjalnie na tę okazje – restauracja Stara Rzeźnia przygotowała wyjątkową ofertę pirackich drinków z rumu.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję