koncerty festiwale

Dr Misio

fot. materiały prasowe

Gdzie?
KRZYWY GRYF, ul. Kolumba 5
Kiedy?
Sobota, 16.10.2021
O której godzinie?
21:00
Za ile?
30/40 zł
Opis wydarzenia
Nie samym filmem człowiek żyje, a Szczecin Film Festival już nie raz pokazał, że pięknie można łączyć wrażenia filmowe z muzyką.

 

Tym razem zapraszamy na bezkompromisowy koncert w wykonaniu męskiej załogi Dr Misio – ekipy pod wodzą Arka Jakubika jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER”).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie cztery płyty. Dwie pierwsze pt.: „Młodzi” i „Pogo” wyprodukowane przez Olafa Deriglasoffa, trzecią i czwartą wyprodukował Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla: HEY, Ani Dąbrowskiej czy Ani Rusowicz.

Dr Misio zagrali niezliczoną ilość́ koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal TOP of The TOP.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję