Przed nami wyjątkowa odsłona Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. Oprócz tradycyjnie przepysznego jedzenia, tym razem będzie można kupić również płyty winylowe i wziąć udział w warsztatach tworzenia świec sojowych.

W najbliższą niedzielę, 12 lutego, na Szczecińskim Bazarze Smakoszy w OFF Marinie (ul. Chmielewskiego 18) zaplanowano dodatkowe atrakcje – giełdę płyt winylowych oraz warsztaty tworzenia świec sojowych „Wax Your Love!” z Hoca Candle.

Idealne miejsce dla zakochanych w muzyce

– Pojawi się prawie każdy gatunek, od popu, przez jazz i rock, po elektronikę, hip-hop i rap. Będą nowe i używane płyty, znajdzie się i parę wydań kolekcjonerskich. Wachlarz oferty jest naprawdę ogromny, będzie można upolować płyty już za ok. 10 zł – zapewnia Krzysztof z 33'45 recordstore, współorganizator giełdy winyli. – Płyty będzie można obejrzeć, dotknąć, odsłuchać. Klient będzie mógł sprawdzić, czy to jest to, czego poszukuje.

Niedzielna giełda to nie tylko fantastyczna okazja dla tych, którzy muzykę z winyli już kochają całym sercem. Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czarnymi książkami, będą mogli dowiedzieć się, jaki sprzęt wybrać czy jak konserwować i dbać o płyty, by jak najdłużej służyły.

– Dla mnie płyta winylowa jest najlepszym nośnikiem. Bardziej można obcować z muzyką, wręcz jej dotknąć, jak zatrzyma się płytę palcem – mówi Krzysztof i dodaje: – Muzyce i miłości do siebie bardzo blisko, płyta winylowa może być idealnym pomysłem na prezent.

Giełda winyli zlokalizowana będzie na I piętrze w OFF Marinie i potrwa od godz. 10:00 do 14:00.

Kreatywny pomysł na prezent. Nawet dla samego siebie

W związku ze zbliżającymi się walentynkami warsztaty tworzenia i dekorowania świec sojowych przepełnione będą miłością.

– Warsztaty to oryginalny pomysł na prezent walentynkowy. Będzie można razem spędzić wyjątkowy czas, poznać się lepiej podczas wspólnej pracy i jeszcze mieć z tego pamiątkę – przekonuje Ola Hopke z Hoca Candle i jednocześnie zapewnia, że to spotkanie nie tylko dla zakochanych. Można przyjść również solo czy większą grupą znajomych. – To będzie przede wszystkim dobra zabawa! – zachęca.

Uczestnicy warsztatów będą tworzyć kompozycje zapachowe z bogatej palety aromatów, które potem utrwalą we własnoręcznie udekorowanych świecach. Wśród ozdób na pewno nie zabraknie kolorowych serduszek. Początek zajęć o godz. 12:00. Warsztaty kosztują 150 zł od osoby, obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej szczegółowych informacji dostępnych na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3487760328174892.

Szczeciński Bazar Smakoszy odbędzie się w niedzielę w godz. 10:00-14:00. Organizatorzy proszą o parkowanie na parkingu strzeżonym naprzeciwko obiektu lub na terenie OFF Mariny. Wjazd szarą bramą od ul. Klemensiewicza.