spektakle i opery dla dzieci

[odwołane] DLA DZIECI: Kaczątko

foto: materiały prasowe teatru

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 14.03.2020
O której godzinie?
15:00
Za ile?
15 i 20 zł; bilety na bilety.pleciuga.pl
Opis wydarzenia
Historia szarej kaczuszki, która staje się łabędziem. Spektakl dla najmłodszych dzieci.

 

WAŻNY KOMUNIKAT!

Odwołujemy wszystkie spektakle i wydarzenia od 11 marca do odwołania.

Drodzy Widzowie, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Szczecin, zdecydowaliśmy o odwołaniu wszystkich spektakli i wydarzeń odbywających się w Teatrze Lalek "Pleciuga" od 11 marca do odwołania. Wszyscy, którzy zakupili bilety na wydarzenia organizowane przez teatr, mogą dokonać zwrotu.

Ze względu na wcześniejszą awarię systemu sprzedaży biletów prosimy o kontakt w tej sprawie z Biurem Obsługi Widzów (tel. 91 44 55 141, 91 44 55111) po 23 marca. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

"Kaczątko" to spektakl najnajowy, muzyczny, bez słów, oparty luźno o treść "Brzydkiego kaczątka". Historia szarej kaczuszki, która do nikogo nie pasuje i której nie lubią na podwórku, bo jest inna, a która później okazuje się najpiękniejsza i najbardziej wartościowa.

 

WAŻNA INFORMACJA:

Spektakl odbywa się w sali prób, w której znajduje się wykładzina - zatem przed wejściem do sali prosimy o zdjęcie obuwia. Przedstawienie oglądamy siedząc na poduchach.

 

reżyseria: Mariola Fajak-Słomińska; Janusz Słomiński

scenografia: Łukasz Kwietniewski

muzyka: Zbigniew Krzywański

obsada: Mariola Fajak-Słomińska, Janusz Słomiński, Krzysztof Tarasiuk

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję