– To romantyczna historia o miłości, która przetrwała próbę czasu – mówi o swoim nowym utworze Małgośka. Szczecińska detektywka w 2023 roku wyda swoją debiutancką płytę, a piosenka „Oprócz nas” to zapowiadający ją drugi singiel. – Chciałabym, żeby moja przygoda z muzyką dostarczała innym radość i emocje. Niektóre piosenki będą ostrzejsze, a inne mają sprawić, że poczujemy romantyczny, nostalgiczny klimat. Moim marzeniem jest, by ktoś kiedyś zatańczył do tego utworu na swoim weselu – mówi wokalistka.

Małgośka to jedna z najpopularniejszych detektywek w Polsce. Zainspirowana historiami swoich klientów napisała piosenkę „Lambadziara”, która zyskała już sporą popularność. O jej premierze informowaliśmy w portalu wSzczecinie.pl, a utworem zainteresowała się między innymi redakcja „Dzień dobry TVN”. Teraz czas na bardziej romantyczną odsłonę twórczości Małgorzaty Marczulewskiej – balladę „Oprócz nas”. 

Tekst i muzykę przygotował znany z „The Voice of Poland” Damian Rybicki, a producentem singla jest Maciej Kiersznicki. 

 – Nie ukrywam, że to piosenka, w którą włożyłam całe serce i chciałabym, by zakochani ludzie utożsamiali się z tekstem tego utworu. Opowiedziałam historię mojego małżeństwa Damianowi, a on w kilka minut przygotował balladę, która mnie wzruszyła. Chciałabym, by kiedyś ktoś zatańczył do tego swój pierwszy taniec na weselu – mówi Małgośka. – To historia, która powinna wzruszyć i obudzić w nas pragnienie posiadania w życiu prawdziwej miłości. Praca detektywa to na co dzień raczej rozczarowanie tym uczuciem, a ja chciałabym, by ludzie nadal wierzyli w miłość. Nawet jeżeli negatywnych emocji dookoła nie brakuje. Dbajmy o dobre emocje – dodaje Małgorzata Marczulewska. 

Debiutancka płyta szczecińskiej detektywki ukaże się jeszcze w tym roku. „Oprócz nas” to drugi singiel. Kolejne są już w przygotowaniu. 

– Śpiewanie to moja pasja. Praca detektywa dostarcza wiele emocji i wrażeń. Wizyty w studiu traktuję jak terapię. Nic nie daje mi tyle energii. Realizuję swoje marzenia i swoją pasję – dodaje Małgośka.  

Album ma ukazać się pod koniec grudnia i będzie dostępny online oraz w sklepach muzycznych.