spektakle i opery dla dzieci

Czerwony Kapturek

fot. materiały prasowe/ fot. P. Nykowski

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 26.11.2021
O której godzinie?
10:00
Za ile?
18 zł dziecko, 23 zł opiekun
Opis wydarzenia
„Czerwony Kapturek” to jedna z najbardziej znanych i lubianych bajek dla dzieci. Przedstawienie to roztańczone i rozśpiewane widowisko, na którym świetnie bawią się i dzieci, i dorośli!

 

Historię małej dziewczynki, która dzielnie przemierza ciemny las, by dostarczyć chorej babci koszyk pełen pyszności, a potem zamiast babci natyka się na strasznego wilka, zna chyba każdy.

Waldemar Wolański ten klasyczny tekst wzbogacił o 26 piosenek – żywiołowe tango, liryczny walc, skoczna polka a nawet energetyczny rock and roll sprawią, że klasyczna bajka zaskoczy niejednego widza.

Atrakcyjne lalki żyworękie, prowadzone przez aktorów na oczach widzów, nadają przedstawieniu dowcipny charakter i podkreślają dystans wobec baśniowej fantastyki.

Obsada: Maja Bartlewska, Marta Łągiewka, Danuta Kamińska, Grażyna Nieciecka-Puchalik, Przemek Żychowski, Dariusz Kamiński, Krzysztof Tarasiuk, Maciej Sikorski

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję