spektakle i opery

Czarna komedia PÓŁ NA PÓŁ

foto: J. Gaszyński | materiały prasowe Starej Rzeźni

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 28.02.2020
O której godzinie?
20:30
Za ile?
50 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Fundacja Kultury West&Art oraz Stara Rzeźnia zapraszają na spektakl pt. „Pół na pół” w reż. Tomasza Obary. Jest to przesycona czarnym humorem komedia opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanowili pozbyć się swojej rodzicielki. Czy można lubić kogoś, kto źle życzy swojej rodzicielce? W czasie trwania spektaklu publiczność przekona się, że czarne charaktery wcale nie są takie czarne.

 

Przychodzi brat do brata, czyli rodzinna tragifarsa z chorą matką w tle. Będzie śmiesznie i strasznie, bo emocje są silne, a stawka najwyższa. To historia o nas, o naszych relacjach z najbliższymi, o tym co jest ważne i gdzie jest granica przyzwoitości, o ile w ogóle jest... Do czego jesteśmy zdolni, kiedy nasza mała stabilizacja jest zagrożona? O tym wszystkim opowiada, w niezwykle błyskotliwym dialogu, pełna zaskakujących zwrotów akcji, sztuka dwóch hiszpańskich autorów.... Jordi Sanchez i Pep Anton Gomez w sztuce “Pół na pół” udowodnią nam, że nie każdy rodzinny dramat kończy się tak, jak wszyscy się tego spodziewają.

Spektakl miał swoją premierę w Starej Rzeźni we wrześniu 2019 roku i od tego czasu cieszy się niezmiennym zainteresowaniem publiczności.

 

OBSADA: Sławomir Kołakowski, Wiesław Orłowski

REŻYSERIA I SCENOGRAFIA: Tomasz Obara

TŁUMACZENIE: Rubi Birden

 

Bilety dostępne na bilety.fm.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję