W sklepach muzycznych ukazał się krążek szczecińskiej grupy PMM "Polski Mistrzowski Manewr". Na płycie pojawiło się wielu gości, między innymi TenTypMes, Grammatik, Beata Andrzejewska, a wszystkie skrecze i cuty zrobił Dj Twister.

Płyta PMM była oczekiwaną produkcją, ponieważ od dłuższego czasu na szczecińskiej scenie hip-hopowej nie działo się nic nowego. Na pierwszy rzut oka, album satysfakcjonuje ilością numerów, dodatkowym atutem są zaproszeni goście: Grammatik, Tentypmes, Ero, Kajman, Pih, Sobota, Zeus, a także szczecińska wokalistka Beata Andrzejewska.Płyta prezentuje się bardzo ciekawie. Intelektualna gra słow, trafione rymy, dobry wokal, a do tego wkomponowane bity i skrecze, dają pożądany efekt. Produkcja aż kipi energią.

Krążek rozpoczyna się utworem "pmm", do którego można już oglądać teledysk ( http://www.youtube.com/watch?v=R57XXedQxwk ). W kolejnym numerze gościnnie pojawia się Zeus, który również jest współtwórcą słów do tego bitu. Dobre rymy takie jak "wielokrotnie samotne opcje nocne", gra słów "i choć cię trafia szlag, ja nie zmienię szlaku", tworzą coś naprawdę zacnego. Słuchając dalej, trafiamy na jeden z najlepszych wałków "pochodzę z bloków", tym razem z udziałem grupy Grammatik. Po nim, utwór dla tych, którzy lubią kobiecy wokal w rapowych produkcjach - "Jadziem dalej", z Beatą Andrzejewską. Numer siódmy nosi tytuł "sz-n wita!!!", nie mogło tutaj zabraknąć szczecińskiego rapera, Soboty. Kolejni artyści, Kajman i Pih, zagościli w hardcorowym kawałku "wyjazd z baru". Po kilku bitach dochodzimy do lightowego numeru "hatboj" (tym razem gościnnie TenTypMes), w którym wielki ukłon również dla Twistera dbającego o skrecze i cuty na całej płycie. Szybszy bit, już w kolejnym utworze "Goniąc życie", z udziałem Ero, a po następnych dwóch numerach "słowo na koniec", czyli "outro".

Na tle dzisiejszych produkcji płyta prezentuje się zacnie i jest na wysokim poziomie. Najlepszą radą dla osób, które są ciekawe szczecińskiego krążka będą słowa PMM "chcesz wiedzieć kto, to odpal płytę. Chcesz wiedzieć co, wsłuchaj się w treść liter".