targi spotkania inne

Bulwarove. Weekendowa impreza na bulwarach

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
Łasztownia, Nabrzeże Starówka
Kiedy?
Sobota, 15.09.2018
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Niedziela, 16.09.2018
Do której godziny?
22:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Tego lata Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia przygotowała cykl eventów, które w wybrane weekendy odbywają się na najnowszej części wyremontowanych bulwarów – czyli na skwerze na końcu Łasztowni (okolice Starej Rzeźni). Na Nabrzeżu Starówka i sąsiadującym z nim skwerze na odwiedzających czekać będą targi jedzenia, designu i sztuki. Leżaki z widokiem na panoramę Szczecina, pyszne jedzenie, do tego gry planszowe w wielkim formacie i inne atrakcje nie tylko dla tych najmłodszych… Zapraszamy na Bulwarove!

Przez dwa weekendy każdego miesiąca wakacji na skwerze wieńczącym wyremontowane Nabrzeże Starówka (w pobliżu Starej Rzeźni) odbywać się będą targi jedzenia, designu i sztuki. Na odwiedzających oprócz wystawców czekać będą niespodzianki przygotowane z myślą o młodszych i starszych. Gry i łamigłówki w wielkim formacie, wygodne pufy i leżaki... wszystko z pięknym widokiem na Wały Chrobrego.

Pierwsza impreza w ramach Bulwarove odbyła się 16-17 czerwca, ostatnią zaplanowano w dniach 15-16 września.

Miejsce: bulwary na Łasztowni, dokładnie skwer na północnym końcu Nabrzeża Starówka.

- Dla uczestników wydarzeń przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje. Jednią z nich będzie targ śniadaniowy, na którym pojawią się wyselekcjonowani wystawcy z regionalnymi i designerskimi produktami – mówi Leopold Korytkowski, zastępca dyrektora ds. organizacji imprez w spółce Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

W ramach Bulwarove na Łasztowni zacumuje po raz pierwszy w Szczecinie OpenKitchen - festiwal smaków. Pomysł otwartej kuchni pochodzi ze stolicy Słowenii Lublany. Stamtąd przywiózł go kreator tegoż przedsięwzięcia Uroš Jeraj i zauroczony szczecińskim nadbrzeżem postanowił zacumować pomysł przy Odrze. Idea OpenKitchen polega na skupieniu lokali gastronomicznych w jednym miejscu i czasie. Restauratorzy będą mogli zaprezentować wam swoje najlepsze dania.

Cykl imprez Bulwarove odbędzie się w następujące weekendy:

16-17 czerwca

30 czerwca - 1 lipca

14-15 lipca

21-22 lipca

4-5 sierpnia

25-26 sierpnia

8-9 września

15-16 września

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję