koncerty inne

Brzdąc 2019. Dzień Dziecka w Teatrze Letnim | koncert Weroniki Juszczak

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 01.06.2019
O której godzinie?
12:00
Do kiedy?
Sobota, 01.06.2019
Do której godziny?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Jak co roku 1 czerwca w Teatrze Letnim w Szczecinie będzie się działo. W programie: ceremonia wręczenia nagrody dziecięcej Brzdąc, pokazy taneczne, koncerty, wystawy i prezentacje, dziecięce place zabaw, gry, zabawy, animacje, konkurs z nagrodami, warsztaty edukacyjne, pływanie łódkami po Rusałce, a na finał koncert Weroniki Juszczak. Wstęp wolny!

 

W tym roku na scenie Teatru Letniego zaprezentuje się blisko 1000 młodych wykonawców: muzyków i tancerzy, którzy na co dzień z ogromnym powodzeniem występują na scenach szczecińskich i ogólnopolskich. 1 czerwca rozdamy około 3000 paczek dla dzieci pozostających od opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Caritas, a teren Amfiteatru zamieni się w wielki plac zabaw pełen darmowych atrakcji dla odwiedzających.

Momentem szczególnym programu będzie ceremonia wręczenia „BRZDĄCA” tegorocznemu laureatowi, którego Dziecięca Rada Miasta Szczecina wybierze z nadesłanych kandydatur.

Finałem tegorocznej imprezy będzie koncert Weroniki Juszczak z zespołem, który rozpocznie się o godzinie 18:00.

Weronika Juszczak - 20-letnia wokalistka i vlogerka, która swoją charyzmą i szczerością przyciąga tysiące fanów. W październiku 2016 z hukiem weszła w świata muzyki rozrywkowej, trafiając debiutanckim singlem „Możesz Zatrzymać Nas” na notowania radiowych list przebojów. Wokalistka na tym jednak nie poprzestała i niespełna dwa lata później, w maju 2018 roku, na półki sklepowe w całej Polsce trafił jej debiutancki album "INNA", który przebojem wdarł się na 3. miejsce listy OLiS (listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce). Piosenkarka po wydaniu albumu rozpoczęła oficjalnie solowe koncertowanie. Łącznie odwiedziła 14 największych miast w Polsce, spotkała kilka tysięcy fanów, którzy dostarczyli jej niesamowitej dawki inspiracji do kolejnych poczynań muzycznych. Obecnie artystka skupia się na pracy nad kolejnym albumem studyjnym, lecz wszystko pozostaje owiane wielką tajemnicą.

W związku z organizacją kolejnej edycji plebiscytu „BRZDĄC”, informujemy o możliwości nadsyłania zgłoszeń do tegorocznego konkursu. Laureatem może zostać pełnoletni mieszkaniec Szczecina, który zrobił dla dzieci coś wyjątkowego. Pisemny wniosek nominacyjny należy kierować do dnia 30.05.2019 na adres:

Dziecięca Rada Miasta Szczecin, Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Jagiellońska 59, 70-382 Szczecin

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/507614549770402/

Komentarze
~Aneta
01.06.2019 02:21

Każdego roku jest bardzo ciekawie dla dzieci a także dla dorosłych.

~Aneta
01.06.2019 02:21

Każdego roku jest bardzo ciekawie dla dzieci a także dla dorosłych.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję